CB_INITSTORAGE

[Це попередні документації та тема змінити].

Програма надсилає повідомлення CB_INITSTORAGE перед додаванням великої кількості елементів в область списку поля зі списком. Це повідомлення виділення пам'яті для збереження елементів списку поля.

CB_INITSTORAGE wParam = cItems (WPARAM) (int);  / / кількість елементів для додавання lParam = ЦБ (LPARAM) (DWORD);    / / обсяг пам'яті виділити у байтах 

 

Параметри

cItems
Визначає кількість елементів для додавання.
комерційний банк
Вказує об'єм пам'яті, щоб виділити для елемента рядків, у байтах.

Повернення значень

Якщо повідомлення є успішним, значення, що повертається, є Загальна кількість елементів, для яких пам'яті має були pre-allocated, тобто, загальна кількість об'єктів додано всі успішні повідомлення CB_INITSTORAGE.

Якщо повідомлення не вдається, значення, що повертається, є CB_ERRSPACE.

Windows NT: Для Windows NT версії 4.0 це повідомлення не виділити певну суму пам'яті; Тим не менш, це завжди повертає значення, вказаного в параметрі cItems . Для Windows NT версії 5.0 повідомлення розділяє пам'ять і повертає успіх помилка значення та описаної вище.

Зауваження

CB_INITSTORAGE повідомлення допомагає прискорити ініціалізації поля зі списком, що мають велику кількість елементів (більше 100). Це залишає за вказану кількість пам'яті, так що подальші повідомлення CB_ADDSTRING, CB_INSERTSTRING і CB_DIR взяти в найкоротші терміни. За допомогою оцінки параметрів cItems і ЦП . Якщо ви переоцінити, виділяється додаткову пам'ять, якщо ви недооцінювати, нормальний розподіл використовується для елементів, які перевищують суми, що запитується.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 5.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд поля зі списком, повідомлення зі списком, CB_ADDSTRING, CB_DIR, CB_INSERTSTRING

Index