Обробка повідомлення WM_COMMAND власник звертається діалоговому вікні

Коли виникає подія в діалоговому вікні керування, контроль повідомляє діалоговому вікні процедури з допомогою WM_COMMAND повідомлення. Приклад у створенні діалогове вікно площі їжа обробляє повідомлення про поле зі списком, список із та кнопку OK . Ідентифікатор елемента в слові Низька порядку wParam, і повідомлення про на вищого порядку слово wParam.

Якщо ідентифікатор елемента IDCOMBO, подія сталася в полі зі списком. У відповідь діалоговому вікні порядок не враховує всі інші комбо поле події Крім CBN_SELENDOK, яка вказує на те, що вибір було зроблено, закрив падіння вниз, і повинен прийняти зміни, внесені. Виклики процедур діалоговому вікні InitFoodList скинути вміст списку і додати імена виділеного розкривного списку.

Якщо ідентифікатор елемента IDLIST, подія сталася в полі списку. Це призводить до діалоговому вікні порядок ігнорувати всі події поле список крім LBN_DBLCLK, що означає, що користувач має подвійного клацання елемента списку. Ця подія обробляється так само, як, якщо було вибрано кнопки ОК.

Якщо ідентифікатор елемента IDOK, користувач вибрав кнопку ОК . У відповідь діалоговому вікні порядок вставляє ім'я вибраного харчування в елемент керування багаторядковий редагування програми, а потім EndDialog функцію, щоб закрити діалогове вікно.

Якщо ідентифікатор елемента IDCANCEL, користувач має натиснути кнопку Скасувати . У відповідь діалоговому вікні порядок закликає EndDialog , щоб закрити діалогове вікно.