SetCaretBlinkTime

Функція SetCaretBlinkTime встановлює час blink за допомогою курсору на вказану кількість мілісекунд. Час blink є проміжок часу, в мілісекундах, необхідно Інвертувати пікселів на за допомогою курсору.

(BOOL SetCaretBlinkTime UINT  uMSeconds / / блимати часу, в мілісекундах);
 

Параметри

uMSeconds
Визначення нового часу миготіння, в мілісекундах.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається, є ненульовим.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Користувач може встановити blink час за допомогою панелі керування. Застосунки повинні поважати параметр, який користувач обрав. Функція SetCaretBlinkTime використовується на додаток, що дозволяє користувачеві встановити час блимають, наприклад, аплет для панелі керування.

Якщо змінити час блимають, згодом активованого додатків буде використовувати модифіковані blink час, навіть якщо ви відновити попередній blink час, коли ви втрачаєте фокусу клавіатури або стають неактивними. Це пов'язано з багатопоточних середовищі, де Деактивація вашої заявки не синхронізовані з активацією іншим додатком. Ця функція дозволяє системи для активації іншого застосунку, навіть якщо поточна програма зависла.

Windows CE: У Windows CE змінюється за допомогою курсору blink час в одному додатку не буде впливати на час блимають в згодом завантажені додатки.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд закреслення, знак вставлення функції, GetCaretBlinkTime

Index