Yazdırma

Yazıcı gibi belirli bir aygıtın kendi çıkış işlemek için bir zengin metin düzenleme denetimi iletileri gönderebilir. Ayrıca, kendisi için bir zengin düzenleme denetimi çıktı aygıtı metin biçimleri belirtebilirsiniz.

Zengin düzenleme denetim içeriği belirli bir aygıt için bir bölümü biçimlendirmek için em_formatrange mesaj kullanabilirsiniz. Bu ileti ile kullanılan formatrange yapısını yanı sıra hedef aygıtın aygıt içeriğini biçimlendirmek için metin aralığını belirtir.

Metin çıktı aygıtının biçimlendirdikten sonra EM_DISPLAYBAND ileti kullanarak cihaza çıktı gönderebilirsiniz. Sürekli em_formatrange ve EM_DISPLAYBAND iletileri kullanarak, bir zengin metin düzenleme denetimi içeriğini baskı uygulama bantlama uygulayabilirsiniz. (Şerit çıkışı daha küçük parçalara yazdırma amacıyla bölümüdür).

EM_SETTARGETDEVICE mesaj için bir zengin metin düzenleme denetimi metin biçimlerini hedef aygıtı belirtmek için kullanabilirsiniz. Bu ileti yararlı için WYSIWYG (ne görürsen görmek) biçimlendirmesi uygulama ekran yerine varsayılan yazıcı yazı tipi ölçüler kullanarak metin pozisyonlar.

Index