RegisterClass

RegisterClass функція реєструє клас вікна для подальшого використання в дзвінки на CreateWindow або CreateWindowEx функції.

RegisterClass функція була замінена RegisterClassEx функції. Ви можете використовувати RegisterClass, однак, якщо вам не потрібно встановити значок малого класу.

Атом RegisterClass ( КОНСТАНТА WNDCLASS  * lpWndClass / / адреса структури з класу / / даних);
 

Параметри

lpWndClass
Вказівник на структуру WNDCLASS . Ви повинні заповнити структуру з відповідного класу атрибути до передачі її функцію.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається, є atom, яке унікально ідентифікує клас, будучи зареєстрованим.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Якщо ви зареєструвати клас вікна за допомогою RegisterClassA, застосування розповідає системи, що windows створені клас очікувати повідомлення з текстом або параметри символів для використання в ANSI набором; символів Якщо ви зареєструвати його за допомогою RegisterClassW, застосування запити, що система передати параметри тексту повідомлень як Unicode. Функція IsWindowUnicode дозволяє застосункам запиту природу кожного вікна. Для отримання додаткової інформації про функції ANSI і Юнікод на Win32 API, перегляньте Функція прототипи.

Всі класи вікон, що застосунок реєструється, Незареєстровані, коли вона припиняється.

Windows 95: Всі класи вікон, зареєстрований DLL, Незареєстровані, коли вивантажений DLL.

Windows NT: Вікно класів зареєстрований DLL, Незареєстровані, коли вивантажений DLL.

Windows 95: RegisterClass не працює, якщо cbWndExtra або cbClsExtra член WNDCLASS структура містить більш ніж 40 байт.

Windows CE: WNDCLASS структура, що вказаний параметр lpWndClass не підтримує lpszMenuName поле, Windows CE підтримує меню за промовчанням.

Якщо ви використовуєте Windows CE Iconcurs компонент, який забезпечує підтримку курсор миші на відповідний цільових платформ, не дає hCursor поля у структурі WNDCLASS вказав на lpWndClass.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Огляд вікна класів, функцій клас вікна, CreateWindow, CreateWindowEx, GetClassInfo, GetClassName, RegisterClassEx, UnregisterClass, WindowProc, WNDCLASS

Index