Прокрутка клієнтської області

Найпростіший спосіб прокрутіть вміст області клієнта є стерти і потім перемальовування його. Саме цей застосунок, ймовірно, для використання з SB_PAGEUP, SB_PAGEDOWN і SB_TOP сповіщення про повідомлення, які зазвичай вимагають зовсім новий зміст.

Деякі сповіщення про повідомлення, такі як SB_LINEUP і SB_LINEDOWN не весь вміст потрібно стерти, тому що деякі залишається видимою, після прокручування відбувається. ScrollWindowEx функція зберігає частину клієнтської області вмісту, перемістіть збереглися частини певну суму а потім готує інші області клієнта для малювання нової інформації. ScrollWindowEx використовує в BitBlt функцію, щоб перемістити окрему частину даних об'єкта до нового розташування в межах області клієнта. Недійсними будь-які виявлені частина області клієнта (нічого не зберігається), стерті і пофарбовані, коли наступний WM_PAINT повідомлення.

Функція ScrollWindowEx використовується для виключити частину клієнтської області прокручування операції. Це утримує елементи з фіксованих положень, такі, як дитина windows, від переміщення в межах області клієнта. Він автоматично розриває частину клієнтської області, щоб отримувати нову інформацію, так що додаток має для обчислення власну відсікання регіонів. Більш докладну інформацію про відсічні побачити відсікання.

Зазвичай застосування прокручується вміст вікна у протилежному напрямку, який вказав на смузі прокручування. Наприклад, коли користувач натискає вал в районі нижче бігунка, застосунок прокручується об'єкт у вікні вгору, щоб виявити частину об'єкта, що знаходиться нижче видимої частини.

Ви також можете виділити прямокутну область за допомогою функції ScrollDC.