ScrollWindowEx

ScrollWindowEx функція прокручується вміст області вікна вказаного клієнта.

int ScrollWindowEx ( HWND  hWnd, / / ручка вікна прокруткиInt dx, / / кількість горизонтальна прокруткаInt dy, / / кількість вертикальної прокруткиКОНСТАНТА RECT* prcScroll,  / / адреса структури з прокручування прямокутникКОНСТАНТА RECT* prcClip,  / / адреса структури з кліпу прямокутникHRGNhrgnUpdate, / / ручка, щоб оновити областьLPRECTprcUpdate, / / адреса структури для оновлення прямокутникUINTпрапори / / прокручування прапори);
 

Параметри

hWnd
Обробляти до вікна, де клієнтської області є прокручувати.
dx
Визначає суму, пристрій одиниць, горизонтальної прокрутки. Цей параметр має бути від'ємне значення для прокручування вліво.
dy
Визначає суму, пристрій одиниць, Вертикальне прокручування. Цей параметр має бути від'ємним значенням для прокрутки вгору.
prcScroll
Вказівник на RECT структури, вказавши частину області клієнта, щоб бути прокручуються. Якщо цей параметр має значення NULL, весь клієнтської області прокручується.
prcClip
Вказівник на структуру RECT , що координати прямокутника обрізання. Тільки пристрій біти в межах прямокутника обрізання змінюються. Біти прокручується ззовні прямокутника всередині пофарбовані; не пофарбовані біти прокручується всередині прямокутника, назовні.
hrgnUpdate
Ручка в регіоні, які змінені провести регіону, видалені за допомогою прокрутки. Цей параметр може бути NULL.
prcUpdate
Вказівник на структуру RECT отримання межі прямокутник, видалені за допомогою прокрутки. Цей параметр може бути NULL.
прапори
Визначає позначки, які контролюють прокручування. Цей параметр може бути одне з таких значень:
Значення Значення
SW_ERASE Стирає нещодавно включить регіоні шляхом відправлення повідомлення WM_ERASEBKGND вікна, якщо зазначені прапорцем SW_INVALIDATE.
SW_INVALIDATE Скасовуються регіону, визначені hrgnUpdate параметр після прокручування.
SW_SCROLLCHILDREN Прокручується всі дочірні вікна, які перетинаються прямокутник, вказаний параметр prcScroll . Windows дитини є прокручується по кількості пікселів, визначених dx і dy параметри. Система відсилає повідомлення WM_MOVE всі дочірні вікна, які перетинаються prcScroll прямокутник, навіть якщо вони не рухатися.
SW_SMOOTHSCROLL Windows NT 5.0 і більш пізніх: Використовувати плавну прокрутку свитки. Використати HIWORD прапори параметра вказати, скільки часу гладкою прокручування операції повинні прийняти.

Повернення значень

Якщо функцію виконано успішно, значення, що повертається, є SIMPLEREGION (прямокутні включить район), COMPLEXREGION (непрямокутних включить регіону; прямокутники, що перекриваються) або NULLREGION (немає включить область).

Якщо функцію не вдається, значення, що повертається, є помилка. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Якщо SW_INVALIDATE і SW_ERASE прапори не вказано, ScrollWindowEx не скасовує область, яка прокручується від. Якщо будь-який з цих прапори, ScrollWindowEx розриває цієї області. Область не оновлюється, поки застосунок дзвінки на UpdateWindow функції, дзвінки на RedrawWindow функція (зазначення прапор RDW_UPDATENOW або RDW_ERASENOW), або отримує WM_PAINT повідомлення від застосування черги.

Якщо у вікні стиль WS_CLIPCHILDREN, повернуті областей, вказаний на hrgnUpdate і prcUpdate представляють Загальна площа прокручувати вікно, який необхідно оновити, включаючи будь-які райони в windows дітей, які потребують оновлення.

Якщо вказано SW_SCROLLCHILDREN прапор, система не правильно оновити екрані якщо прокручується частиною дочірнього вікна. Частина прокручується дочірнього вікна, що лежить за межами прямокутника джерело не стирається і не належним чином перемальовується в її нові призначення. Щоб перемістити дитини windows, які не повністю лежать в межах прямокутника, вказаний на prcScroll, використовувати функцію DeferWindowPos . Курсор переміщено, якщо прапор SW_SCROLLCHILDREN має значення, а клавішна прямокутник перетинається прокручування прямокутник.

Всі вводу та виводу координат (для prcScroll, prcClip, prcUpdateта hrgnUpdate) визначають як координати клієнт, незалежно від того, чи вікно має клас стиль CS_OWNDC або CS_CLASSDC. За допомогою функції LPtoDP і DPtoLP для перетворення і з логічним координати, при необхідності.

Windows CE: Прапори параметр не підтримує SW_SCROLLCHILDREN.

Тільки один з dx і dy параметри можуть бути ненульовим.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Прокрутіть барів огляд, функції смуги прокрутки, DeferWindowPos, DPtoLP, LPtoDP, RECT, RedrawWindow, UpdateWindow

Index