Клавіатура інтерфейс для смуги прокручування

Смуги прокрутки надає вбудовані клавіатура інтерфейс, що дозволяє користувачеві видати прокручування запити за допомогою клавіатури; стандартний прокрутки не робить. Коли смуги прокрутки фокусу клавіатури, він посилає повідомлення WM_HSCROLL та WM_VSCROLL вікна, що його батько коли користувач натискає клавішами зі стрілками. Сповіщення про повідомлення надсилається з кожного повідомлення, відповідний ключ стрілку натиснув користувач. Нижче наведені клавіші зі стрілками та їх відповідне повідомлення про.

Клавіша зі стрілкою Сповіщення
вниз SB_LINEDOWN або SB_LINERIGHT
кінець SB_BOTTOM
головна SB_TOP
зліва SB_LINEUP або SB_LINELEFT
pgdn SB_PAGEDOWN або SB_PAGERIGHT
pgup SB_PAGEUP або SB_PAGELEFT
право SB_LINEDOWN або SB_LINERIGHT
вгору SB_LINEUP або SB_LINELEFT

Примітка  Клавіатура інтерфейс смуги прокрутки надсилає повідомлення про SB_TOP і SB_BOTTOM. SB_TOP повідомлення вказує на те, що користувач досяг top значення прокрутки діапазону. Застосунок прокручується вміст вікна вниз так, що у верхній частині даних об'єкта є видимими. SB_BOTTOM повідомлення вказує на те, що користувач досяг найменшого значення прокрутки діапазону. Якщо застосунок процесів SB_BOTTOM повідомлення, його прокручується вміст вікна вгору, так що в нижній частині даних об'єкта є видимими.

Якщо ви хочете клавіатура інтерфейс для стандартних прокрутки, можна створити його самостійно шляхом обробки WM_KEYDOWN повідомлення у ваші вікна процедури й виконуючи відповідну дію прокручування на основі коду Віртуальний ключ, що супроводжує повідомлення. Інформацію про створення клавіатура інтерфейс для смуги прокручування дивіться Створення клавіатура інтерфейс для смуги прокручування стандарт.

Index