Різне сповіщень

Вікно батьківського контролю форматованого тексту можна обробити повідомлення про моніторинг подій, що впливають на елемент керування. Rich елементах керування підтримує всі сповіщення про повідомлення, використовується з елементах керування, а також декілька додаткових них. Ви можете визначити, які повідомлення про керування форматованого тексту посилає вікна, що його батько встановивши його подія маски.

Щоб встановити події маску для елемента керування для форматованого тексту, використовувати EM_SETEVENTMASK повідомлення. Поточні події маски для елемента керування для форматованого тексту можна отримати за допомогою EM_GETEVENTMASK повідомлення.

Вікно батьківського контролю форматованого тексту можна відфільтрувати всі клавіатури і миші, вводу до елемента керування обробкою повідомлення про EN_MSGFILTER . Батько вікна можна запобігти обробляються клавіатури або миші повідомлення або можна змінити повідомлення шляхом зміни зазначених структурах MSGFILTER.

Програма може обробляти повідомлення про EN_PROTECTED для виявлення, коли користувачі спробах змінити захищений тексту. Щоб позначити діапазон тексту, як захищений, можна встановити ефект захищений характер. Докладніше перегляньте статтю Форматування тексту.

Ви можете дозволити користувачеві зайти обробки повідомлення про EN_DROPFILES файли в елементі керування для форматованого тексту. Указаний ENDROPFILES структура містить інформацію про файли скидалися.

Index