Форматування тексту

Застосунок може надсилати повідомлення до багатих редагувати елемент керування для форматування символів та абзаців і отримати відомості про форматування. Атрибути форматування абзацу включає вирівнювання, вкладки, відступів і нумерації. Для символів ви можете вказати шрифт, розмір, колір і ефекти, такі як жирний, курсив і захищені.

Ви можете застосувати абзацу форматування за допомогою EM_SETPARAFORMAT повідомлення. Для визначення поточного абзацу форматування виділеного тексту, використовувати EM_GETPARAFORMAT повідомлення. PARAFORMAT структура використовується з обох повідомлення для визначення атрибутів форматування абзацу.

Можна застосовувати форматування символів, за допомогою EM_SETCHARFORMAT повідомлення. Щоб визначити поточний символ форматування виділеного тексту, можна EM_GETCHARFORMAT повідомлення. Структура CHARFORMAT використовується з обох повідомлень, щоб визначити атрибути символів.

Для встановлення й витягнення за замовчуванням форматування, знаків , який є форматування, застосоване до будь-якого згодом вставити символи також можна EM_SETCHARFORMAT та EM_GETCHARFORMAT повідомлення. Наприклад, якщо програма набори символів за замовчуванням, форматування жирним шрифтом, а потім вводиться знак, що характер є жирним шрифтом.

Форматування символів за замовчуванням застосовується до нового вставленого тексту, лише якщо порожній поточного виділення. В іншому випадку, новий текст припускає, що форматування символів тексту, що його замінює. Якщо виділення змін, за промовчанням форматування символів змінюється, щоб відповідати першого знака до нового виділення.

Ефект характеру захищені є унікальним в тому, що вона не змінює вигляд тексту. Якщо користувач спробує змінити захищений текст, багаті редагувати елемент керування надсилає вікна, що його батько повідомлення сповіщень EN_PROTECTED , дозволяючи вікна батьків, щоб дозволити або заборонити зміни. Щоб отримувати сповіщення про повідомлення, потрібно ввімкнути його за допомогою EM_SETEVENTMASK повідомлення.

Колір переднього плану є атрибутом символу, але колір тла властивість елемента керування форматованого тексту. Щоб встановити колір тла, використання EM_SETBKGNDCOLOR повідомлення.

Index