Встановлення власника звертається прапор

Не можна визначати елемент меню власник звертається в файл ресурсів визначення вашого застосування. Замість цього, потрібно створити новий елемент меню або змінити існуючий за допомогою меню прапор MFT_OWNERDRAW.

Ви можете використовувати InsertMenuItem або SetMenuItemInfo функцію, щоб указати елемент власник звертається меню. Вставте новий пункт меню в заданій позиції в рядку меню або меню за допомогою InsertMenuItem . Змінити вміст меню за допомогою SetMenuItemInfo.

При дзвінках цих двох функцій, слід указати адресу MENUITEMINFO структуру, даючи властивостей нового елемента меню або властивості, які ви хочете змінити наявний елемент меню. Щоб зробити елемент є звертається власник елемента, вказати значення MIIM_TYPE для членів fMask і MFT_OWNERDRAW значення для членів fType.

Встановивши відповідні члени MENUITEMINFO структури, застосування певного значення, який називається елемент даних, можна пов'язати з кожного пункту меню. Для цього вкажіть значення MIIM_DATA для членів fMask і застосування певного значення для членів dwItemData.

Елемент даних можна використовувати з будь-якого типу елемент меню, але це особливо корисно для власника звертається елементів. Наприклад, структура містить відомості, які використовуються, щоб намалювати елемент меню. Застосунок може використовувати елемент даних для елемента меню для зберігання вказівник на структуру. Елемент даних надсилається у меню вікно власника з WM_MEASUREITEM та WM_DRAWITEM повідомлення. Щоб отримати дані елемента меню в будь-який час, функція GetMenuItemInfo.

Програми, написані для попередніх версій системи можна продовжити називати, AppendMenu, InsertMenuабо ModifyMenu , щоб призначити MF_OWNERDRAW прапор власник звертається меню пункт.

Коли ви називаєте будь-який з цих трьох функцій, ви можете передати 32-бітні значення як параметр lpNewItem . Це значення може представляти будь-яку інформацію, це значуща для вашого застосування, і які будуть доступні для вашого застосування, коли елемент для відображення. Наприклад, значення може містити вказівник на структуру; Структура, у свою чергу, можуть містити текстовий рядок і маркер, щоб логічні шрифту, що ваша заявка буде використовувати звернути рядок.

Index