Клієнт області повідомлень миші

Вікно отримує клієнт області миші повідомлення, коли подія в миші в області вікна клієнта. Система повідомлення повідомлення WM_MOUSEMOVE до вікна, коли користувач переміщує курсор в межах області клієнта. Це повідомлення одне з таких повідомлень, коли користувач натискає або релізи кнопку миші, коли курсор розташовано в області клієнта.

Повідомлення Значення
WM_LBUTTONDBLCLK Лівою кнопкою миші була подвійного.
WM_LBUTTONDOWN Була натиснута ліву кнопку миші.
WM_LBUTTONUP Лівою кнопкою миші була випущена.
WM_MBUTTONDBLCLK Середньою кнопкою миші була подвійного.
WM_MBUTTONDOWN Була натиснута середньою кнопкою миші.
WM_MBUTTONUP Був випущений середньою кнопкою миші.
WM_RBUTTONDBLCLK Правою кнопкою миші була подвійного.
WM_RBUTTONDOWN Правою кнопкою миші була натиснута.
WM_RBUTTONUP Правою кнопкою миші була випущена.

Параметри повідомлення

LParam параметр клієнта області миші повідомлення показує положення курсору гарячій точці. Низька замовлення слово вказує x координати гарячі точки, а слово вищого порядку вказує у координатою. Координати наведені в координатах клієнта. В системі координат клієнт всі точки на екрані огляду по відношенню до координати (0,0) в верхньому лівому куті області клієнта.

WParam параметр містить прапори, які вказують статус інших кнопок миші і клавіші ctrl і shift ключі під час заходу миші. Ви можете перевірити ці прапори, коли миша повідомлення обробки залежить від стану іншу кнопку миші або клавіші ctrl і клавішу shift. LParam параметр може бути поєднання таких значень.

Значення Значення
MK_CONTROL Клавішу ctrl не працює.
MK_LBUTTON Лівою кнопкою миші не працює.
MK_MBUTTON Середньою кнопкою миші не працює.
MK_RBUTTON Правою кнопкою миші не працює.
MK_SHIFT Зміна ключа не працює.

Двічі клацніть повідомлення

Система генерує двічі клацніть повідомлення, коли користувач натискає кнопку миші двічі у швидкій послідовності. Коли користувач натискає кнопку, система встановлює прямокутник навколо курсор гарячій точці. Він також позначає часу, в якому сталася натисніть. Після натиснення кнопки ж» вдруге, система визначає, чи вістря як і раніше всередині прямокутника і підраховує час, що минув з моменту першого клацання. Якщо вістря ще в межах прямокутника, і проміжок часу не перевищив двічі клацніть тайм-аут, система генерує двічі клацніть повідомлення.

Заявку можна отримати та встановити двічі клацніть час очікування значення за допомогою функції GetDoubleClickTime та SetDoubleClickTime , відповідно. Крім того, програму можна встановити значення тайм-аут двічі клацніть за допомогою SPI_SETDOUBLECLICKTIME прапор з у SystemParametersInfo функції. Також можна встановити розмір прямокутника, що система використовує для виявлення double-clicks на проходження прапори SPI_SETDOUBLECLKWIDTH і SPI_SETDOUBLECLKHEIGHT SystemParametersInfo. Однак слід зазначити, що налаштування двічі клацніть чекання і прямокутник впливає на всі додатки.

Визначений у застосунку вікно не, за промовчанням отримують двічі клацніть повідомлення. З-за система накладні бере участь у формуванні, двічі клацніть повідомлення ці повідомлення створюються тільки для windows, що належать до класів, які мають стиль класу CS_DBLCLKS. Вашому додатку необхідно встановити цей стиль, при реєстрації клас вікна. Докладніше перегляньте статтю Класи вікон.

Двічі клацніть повідомлення завжди є третє повідомлення в серії з чотирьох повідомлення. Перші два повідомлення кнопка вниз і кнопки повідомлення, створені з першого клацання. За допомогою другого натискання генерує двічі клацніть повідомлення, а потім іншої кнопки до повідомлення. Наприклад, якщо двічі клацнути лівою кнопкою миші генерує повідомлення послідовність:

WM_LBUTTONDOWN
WM_LBUTTONUP
WM_LBUTTONDBLCLK
WM_LBUTTONUP

Оскільки вікна завжди отримує кнопки вниз повідомлення перед двічі клацніть повідомлення, програми зазвичай використовує розширити завдання, він почав під час кнопки вниз повідомлення двічі клацніть повідомлення. Наприклад, коли користувач натискає колір у палітрі з Microsoft Paint, Paint відображає вибраний колір поруч із палітри. Коли користувач double-clicks колір, фарби відображає колір та відкриття Редагувати кольори вікна.

Index