Фільтрування повідомлень

Програми можна вибрати певні повідомлення для отримання з черга повідомлень (ігноруючи інші повідомлення), за допомогою функції GetMessage або PeekMessage , щоб визначити фільтр повідомлень. Фільтр — це діапазон повідомлення ідентифікаторів (визначену ідентифікатором перший і останній), дескриптор вікна або обох. GetMessage і PeekMessage використовувати фільтр повідомлень виберіть повідомлення, які необхідно отримати з черги. Фільтрування повідомлень є корисним, якщо програма має шукати повідомлення черги повідомлень, які прибули пізніше в черзі.

Будь-якої програми, що фільтрує повідомлення повинні гарантувати, що повідомлення, що задовольняють Фільтр повідомлень може бути Опубліковано. Наприклад, якщо застосування фільтрів для WM_CHAR повідомлення у вікні, які не отримують введення клавіатури, функція GetMessage повертає. Це ефективно "зависає" застосування.

Щоб відфільтрувати клавіатури, миші і повідомлення DDE, заявку можна використовувати повідомлень WM_KEYFIRST і WM_KEYLAST, WM_MOUSEFIRST і WM_MOUSELAST і WM_DDE_FIRST і WM_DDE_LAST константи.

Index