InSendMessageEx

[Це попередні документації та тема змінити].

InSendMessageEx функція визначає, чи процедуру поточне вікно обробляє повідомлення, надіслане з інший потік (в той же процес або іншим процесом). Ця функція аналогічна функції InSendMessage , але надає додаткову інформацію про те, як було надіслано повідомлення.

(DWORD InSendMessageEx LPVOID  lpReserved  / / повинні бути NULL);
 

Параметри

lpReserved
Захищені; повинні бути NULL.

Повернення значень

Якщо повідомлення не було надіслано, значення, що повертається, є ISMEX_NOSEND. В іншому випадку, значення, що повертається, є один або декілька з таких значень.

Значення Значення
ISMEX_CALLBACK Надіслати повідомлення за допомогою функції SendMessageCallback . Потік, який надіслав повідомлення не заблоковано.
ISMEX_NOTIFY Надіслати повідомлення за допомогою функції SendNotifyMessage . Потік, який надіслав повідомлення не заблоковано.
ISMEX_REPLIED Процедура вікно має обробити повідомлення. Потік, який надіслав повідомлення більше не заблоковано.
ISMEX_SEND Надіслати повідомлення за допомогою функції SendMessage або SendMessageTimeout . Якщо ISMEX_REPLIED не встановлено, потік, який надіслав повідомлення заблоковано.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 5.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 98.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Повідомлення та повідомлення черги огляд, повідомлення та функції черги повідомлень, SendMessage, SendMessageCallback, SendMessageTimeout, SendNotifyMessage

Index