MDICREATESTRUCT

MDICREATESTRUCT структура містить інформацію про клас, назва, власник, розташування та розмір кілька інтерфейсом (MDI) документ дочірнього вікна.

typedef tagMDICREATESTRUCT типу struct {/ / mdic LPCTSTR szClass; 
  LPCTSTR szTitle; 
  Ручка hOwner; 
  Int x; 
  Int y; 
  Int cx; 
  Int cy; 
  DWORD стиль; 
  LPARAM lParam; 
} MDICREATESTRUCT 

 

Члени

szClass
Вказівник на рядок вказує ім'я з вікна MDI дитини, клас вікна. Ім'я класу повинні були зареєстровані на попередній виклик функції RegisterClass.
szTitle
Вказівник на нульовим рядок, який представляє заголовок вікна MDI дитини. Система містить назву в рядку заголовка вікна дитини.
hOwner
Обробляти екземпляр застосунок для створення вікна MDI клієнта.
x
Визначає початковий горизонтального положення, в координатах клієнта, з вікна MDI дитини. Якщо цей член CW_USEDEFAULT, вікна MDI дитини призначається горизонтальну позицію за замовчуванням.
y
Визначає початковий вертикальне положення, у клієнта координати, вікна MDI дитини. Якщо цей член CW_USEDEFAULT, вікна MDI дитини призначається вертикальну позицію за замовчуванням.
cx
Визначає початковий ширину, в одиницях, що пристрій, з вікна MDI дитини. Якщо цей член CW_USEDEFAULT, вікна MDI дитини призначається ширини за замовчуванням.
cy
Визначає початковий висоту, в одиницях пристрій, з вікна MDI дитини. Якщо цей член CW_USEDEFAULT, вікна MDI дитини призначено за промовчанням висота.
стиль
Визначає стиль вікна MDI дитини. Якщо клієнт вікна MDI створено з стиль вікна MDIS_ALLCHILDSTYLES, цей компонент може бути будь-яке поєднання стилів вікно, перераховані в описі функції CreateWindow . В іншому випадку, цей компонент може бути один або декілька з таких значень:
Значення Значення
WS_MINIMIZE Створює дочірнього вікна MDI, які спочатку згорнуто.
WS_MAXIMIZE Створює дочірнього вікна MDI спочатку розгорнутого.
WS_HSCROLL Створює дочірнього вікна MDI, що має горизонтальної смуги прокручування.
WS_VSCROLL Створює дочірнього вікна MDI, що має вертикальної смуги.

lParam
Визначає значення 32-розрядних застосунків визначено.

Зауваження

Коли створюється вікна MDI дитини, система надсилає повідомлення WM_CREATE до вікна. LParam параметр WM_CREATE містить вказівник на структуру CREATESTRUCT . LpCreateParams членом цієї структури містить вказівник на структуру MDICREATESTRUCT , що пройшов з WM_MDICREATE повідомлення, які створили вікна MDI дитини.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Юнікод:Визначено як Unicode та ANSI структури.

Дивіться також

Декілька документів інтерфейс огляд, декілька документів інтерфейс структури, CLIENTCREATESTRUCT, CREATESTRUCT, WM_CREATE

Index