GetAsyncKeyState

GetAsyncKeyState функція визначає, чи є ключ вгору або вниз в той час, функція називається, і чи ключ була натиснута після попередніх заклик до GetAsyncKeyState.

GetAsyncKeyState ( короткий Int  vKey / / віртуальний ключ кодекс);
 

Параметри

vKey
Визначає один з 256 можливих кодів віртуальний ключ. Докладніше перегляньте Віртуальної ключ коди.

Windows NT: Ліворуч і праворуч розрізнення констант можна вказати певні ключі. Перегляньте розділ зауваження для додаткової інформації.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається визначає, чи ключ була натиснута з моменту останнього виклику на GetAsyncKeyState, і чи ключ в даний час вгору або вниз. Якщо значущий біт, клавіші вниз, і якщо молодший біт, ключ була натиснута дзвінка "попередній", щоб GetAsyncKeyState. Значення дорівнює нулю, якщо вікно в іншому потоці або процес в даний час має фокус вводу.

Windows 95: Windows 95 не підтримує константи розрізнення ліворуч і праворуч. Якщо ви виклику GetAsyncKeyState з цих константи, значення дорівнює нулю.

Зауваження

GetAsyncKeyState функція працює з кнопок миші. Тим не менш, він перевіряє на стан фізичного миші кнопки, не на логічні миші кнопки, що фізичні кнопки перетворюються на. Наприклад, для виклику GetAsyncKeyState(VK_LBUTTON) завжди повертає стан фізичного лівої кнопки, незалежно від того, чи його зіставлено кнопку миші ліворуч або праворуч логічним. Ви можете визначити системи поточний розподіл ресурсів фізичної миші кнопок на кнопки миші логічним за телефоном

GetSystemMetrics(SM_SWAPBUTTON) 

 

яка повертає значення ІСТИНА, якщо помінялися кнопок миші.

Ви можете використовувати віртуальний ключ кодекс константи, VK_SHIFT, VK_CONTROL і VK_MENU як значення для параметра vKey . Це дає державний shift, ctrl або alt ключі без урахування відмінностей між лівим і правим.

Windows NT: Наступних констант віртуальний ключ кодекс можна використовувати як значення для vKey розрізняти лівого та правого випадках ці ключі.

Код Значення
VK_LSHIFT VK_RSHIFT
VK_LCONTROL VK_RCONTROL
VK_LMENU VK_RMENU

Ці константи, ліворуч і праворуч розрізнення доступні, лише коли ви називаєте, GetKeyboardState, SetKeyboardState, GetAsyncKeyState, GetKeyStateі MapVirtualKey функції.

Windows CE: GetAsyncKeyState функція підтримує ліворуч і праворуч віртуальний основні константи, так що ви можете визначити, чи Ліва клавіша або праву клавішу була натиснута. Ці константи є VK_LCONTROL, "VK_RCONTROL", "VK_LMENU", "VK_RMENU", "VK_LSHIFT" і "VK_RSHIFT.

Молодший біт значення неприпустиме у Windows CE і можна ігнорувати.

GetAsyncKeyState повертає поточний стан основних навіть якщо вікно в іншому потоці або процес в даний час має фокус вводу.

Також можна постійний віртуальний ключ кодекс VK_LBUTTON визначити стан кінчика пера (вгору/вниз), з сенсорним екраном.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Клавіатура введення огляд, функції введення клавіатури, GetKeyboardState, GetKeyState, GetSystemMetrics, MapVirtualKey, SetKeyboardState

Index