MapVirtualKey

MapVirtualKey функція переводить (карти) віртуальний ключ код на сканування код або символ значення або переводить сканування коду в код віртуального ключ.

(UINT MapVirtualKey UINT  uCode, / / віртуальний ключ код код або скануванняUINTuMapType / / Переклад для виконання);
 

Параметри

uCode
Визначає віртуальний ключ код або сканувати код для ключа. Як інтерпретувати це значення залежить від значення параметра uMapType.
uMapType
Визначає перекладу для виконання. Значення цього параметра залежить від значення параметра uCode:
Значення Значення
0 uCode — це код, віртуальний ключ і переведені на код сканування. Якщо це віртуальний ключ код, який не відрізнити між лівим і правим портативних клавіші, повертається лівій сканування код. Якщо немає перекладу, функція повертає 0.
1 uCode — це код сканування і переведені на віртуальний ключ код, який не відрізнити між лівим - і право - портативних ключі. Якщо немає перекладу, функція повертає 0.
2 uCode — це код, віртуальний ключ і переведені на значення, яке повертається, Word Низька порядку значення unshifted характер. Мертві ключів (діакритичних знаків) зазначено встановивши Топ розрядні значення, що повертається. Якщо немає перекладу, функція повертає 0.
3 uCode — це код сканування і переведені на віртуальний ключ код, що відрізняє між лівим - і право - портативних ключі. Якщо немає перекладу, функція повертає 0.

Повернення значень

Значення, що повертається, є код сканування, віртуальні клавіші-код або значення символу, залежно від того, значення uCode і uMapType. Якщо немає перекладу, значення, що повертається, є нуль.

Зауваження

Застосунок може використовувати MapVirtualKey перевести сканування коди для віртуального ключ кодекс константи, VK_SHIFT, VK_CONTROL і VK_MENU і навпаки. Ці переклади розрізняє лівого та правого екземпляри shift, ctrl або alt ключі. Застосунок може отримати сканування код, відповідний ліворуч або праворуч екземплярів одного з цих клавіш за номером MapVirtualKey з uCode набір до одного з наступних констант віртуальний ключ кодекс.

VK_LSHIFT VK_RSHIFT
VK_LCONTROL VK_RCONTROL
VK_LMENU VK_RMENU

Ці константи, ліворуч і праворуч розрізнення доступні для застосування тільки через GetKeyboardState, SetKeyboardState, GetAsyncKeyState, GetKeyStateі MapVirtualKey функції.

Windows CE: Windows CE підтримує лише значення 2 для параметра uMapType -карт з віртуальних клавіш на unshifted символи.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Огляд введення клавіатури, клавіатури вводу функції, GetAsyncKeyState, GetKeyboardState, GetKeyState, SetKeyboardState

Index