Відображення значка

Ви може отримати зображення значок за допомогою функції GetIconInfo і можна намалювати за допомогою функції DrawIconEx . Щоб намалювати за значком, зображення за промовчанням, укажіть DI_COMPAT прапор у виклику DrawIconEx. Якщо ви не DI_COMPAT прапор, DrawIconEx звертає значок, використовуючи зображення, яке було вказано користувачем.

Коли систему з'явиться значок, його потрібно витягнути відповідну піктограму зображення з в.EXE або.Бібліотека DLL-файл. Система використовує такі дії виберіть піктограму зображення:

  1. Виберіть ресурс RT_GROUP_ICON. Якщо існує більше одного такий ресурс, Windows NT використовує перший ресурсів, перераховані в сценарій ресурсу, хоча Windows 95 вибирає перший ресурсів, перераховані в алфавітному порядку.
  2. Виберіть відповідне зображення RT_ICON RT_GROUP_ICON ресурсу. Якщо існує більше одного зображення, система використовує наступні критерії, щоб вибрати зображення:

Примітка  Система обробляє всі глибини кольору 8 або більше bpp як рівні. Таким чином, немає ніяких переваг, включаючи 16 x 16 256 кольорів зображення і 16 x 16 x 16 кольорів зображення в і той же ресурс — система буде просто вибрати перше, що він стикається. Під час відображення в режимі 8 bpp, система буде вибирати 16 кольоровий значок значок 256 кольорів і будуть відображатися всі піктограми, використовуючи палітру системи за промовчанням.

Index