DrawIconEx

Функція DrawIconEx звертає значок або курсор в клієнтської області вікна вказаного пристрою контексті виконання вказаної растрових операцій і розтягнення або стиснення значок або курсор як зазначено.

 (BOOL DrawIconEx HDC  hdc, / / ручка для контексту пристроюIntxLeft, / / x координати верхнього лівого кутаIntyTop, / / у координатою з верхнього лівого кутаHICONhIcon, / / ручка значок для малювання intcxWidth, / / ширина піктограми intcyWidth, / / висоти піктограмиUINTistepIfAniCur, / / індекс кадру в анімований курсоруHBRUSHhbrFlickerFreeDraw, / / ручка для фону пензля UINTdiFlags / / значок малювання прапори);
 

Параметри

hdc
Обробляти до контексту пристрою для вікна.
xLeft
Визначає логічні координат x лівому верхньому кутку значка або курсор.
yTop
Указує логічну у координатою лівому верхньому кутку значка або курсор.
hIcon
Обробляти значок або курсор звертається. Цей параметр можна визначити анімованого курсору. Значок або курсор ресурсу повинні мати раніше завантажена за допомогою функції LoadImage.
cxWidth
Визначає ширину логічні значка або курсор. Якщо цей параметр дорівнює нулю, і параметр diFlags є DI_DEFAULTSIZE, функція використовує SM_CXICON SM_CXCURSOR системи метричні значення або встановити ширину. Якщо цей параметр дорівнює нулю, DI_DEFAULTSIZE не використовується функція використовує ширина фактичному ресурсу.
cyWidth
Визначає висоту логічні значка або курсор. Якщо цей параметр дорівнює нулю, і параметр diFlags є DI_DEFAULTSIZE, функція використовує SM_CYICON SM_CYCURSOR системи метричні значення або встановити ширину. Якщо цей параметр дорівнює нулю, DI_DEFAULTSIZE не використовується функція використовує висота фактичному ресурсу.
istepIfAniCur
Визначає індекс кадру, щоб намалювати, якщо hIcon визначає анімованого курсору. Цей параметр ігнорується, якщо hIcon не ідентифікує Анімований вказівник.
hbrFlickerFreeDraw
Обробляти пензель, що у системі використовується для малювання мерехтіння безкоштовно. Якщо hbrFlickerFreeDraw ручку дійсний пензля, система створює закадровий растрові, використовуючи вказаний пензля для фону, звертає значок або курсор до малюнка та копіювання малюнка, до контексту пристрою, визначений на hdc. Якщо hbrFlickerFreeDraw NULL, система звертає значок або курсор безпосередньо в контексті пристрою.
diFlags
Вказує графічний прапори. Цей параметр може бути одне з таких значень:
Значення Значення
DI_COMPAT Малює значок або курсор за промовчанням образ системи, а не зображення детально.
DI_DEFAULTSIZE Малювання значок або курсор за допомогою ширину та висоту, визначених системи метричні значень для курсори або значки, якщо cxWidth і cyWidth параметри встановлені на нуль. Якщо не вказано цей прапор і cxWidth і cyWidth , встановлені до нуля, функція використовує розмір фактичному ресурсу.
DI_IMAGE Малює значок або курсор, використовуючи зображення.
DI_MASK Малює значок або курсор за допомогою маски.
DI_NORMAL Поєднання DI_IMAGE і DI_MASK.

Повернення значень

Якщо функція завершено успішно, значення, що повертається, є ненульовим.

Якщо функцію не вдається, значення дорівнює нулю. Щоб отримати докладні відомості про помилку, зателефонуйте GetLastError.

Зауваження

Функція DrawIconEx місць значок у верхньому лівому куті в розташуванні за xLeft і yTop параметри. Розташування є предметом поточний режим відображення з контекстне пристрою.

Windows CE: Такі значення параметра повинен використовуватися

Не підтримує Windows CE:

HIcon параметр не може визначити Анімований вказівник.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: потрібна Версія 3.5 або пізнішу версію.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Огляд іконки, значок функції, CopyImage, DrawIcon, LoadImage

Index