Елементи керування діалоговим вікном

Шаблон визначає позицію, ширина, висота, стиль, ідентифікатор і клас вікна для кожного елемента керування в діалоговому вікні. Система створює кожного елемента керування за допомогою передавання даних CreateWindowEx функції. Елементи керування створюються для того, що вони отримують в шаблоні. Шаблон слід вказати відповідний номер, тип і порядок елементів керування, щоб переконатися, що користувач може ввести вводу, необхідні для завершення команди, пов'язані з діалогового вікна.

Для кожного елемента керування шаблон визначає стиль значення, які визначають зовнішній вигляд і функціонування контролю. Кожен елемент керування є дочірнього вікна і тому повинні мати WS_CHILD стилю. Щоб переконатися, що елемент керування є видимим, коли з'явиться діалогове вікно, кожний елемент керування також повинен мати WS_VISIBLE стилю. Інші часто використовувані вікно стилі, WS_BORDER для елементів керування, які мають Факультативний кордонів, WS_DISABLED для елементів керування, які повинні бути відключені, коли діалогове вікно спочатку створений, і WS_TABSTOP і WS_GROUP для елементів керування, які можуть бути доступні за допомогою клавіатури. WS_TABSTOP і WS_GROUP стилі використовуються в поєднанні з інтерфейсом клавіатура діалоговому, описані далі в цьому розділі.

Шаблон може також вказати керування стилями конкретні клас вікна елемента керування. Наприклад, шаблон, що містить кнопки контролю необхідно надати такі, як BS_PUSHBUTTON або BS_CHECKBOX стиль кнопки контролю. Система передає керування стилями процедуру контролю вікно через WM_CREATE повідомлення, що дозволяє процедура адаптувати оформлення та функціонування контролю.

Система перетворює координати розташування та вимірювання ширини та висоти з одиниці вимірювання діалоговому пікселів, до винесення їх до CreateWindowEx. Коли система створює елемент керування, як вікно батько вказує діалогового вікна. Це означає, що система завжди інтерпретується координати розташування елемента керування як клієнт координати, по відношенню до верхньому лівому куті області діалоговому вікні клієнта.

Шаблон визначає клас вікна для кожного елемента керування. Типовий діалогове вікно містить елементи керування, що належать до визначеної керування вікно класи, такі як кнопки і редагувати керування класи вікон. У цьому випадку, шаблон визначає класи вікон, поставляючи відповідні значення визначеної atom для класів. Коли діалогове вікно містить елемент керування, що належать до класу вікна настроюваний елемент керування, шаблон дає ім'я цього класу зареєстрованих вікна або atom значення, які в даний час пов'язаний з ім'ям.

Кожен елемент керування в діалоговому вікні, потрібно мати унікальний ідентифікатор, щоб відрізнити її від інших елементів керування. Елементи керування надіслати інформацію у діалоговому вікні порядку через WM_COMMAND повідомлень, так що керування ідентифікаторами мають важливе значення для процедури, щоб визначити, які управляють послав даного повідомлення. Єдиним винятком з цього правила є контроль ідентифікаторів для статичного елементів керування. Статичний елементи керування не вимагають унікальних ідентифікаторів тому, що вони не відправляйте WM_COMMAND.

Дозволити користувачеві, щоб закрити діалогове вікно, шаблон слід указати принаймні одна кнопка і дати йому ідентифікатор елемента IDCANCEL. Дозволити користувачу вибирати між завершення або скасування команди, пов'язані з діалогового вікна, шаблон слід вказати двома кнопками, помічені ОК і скасувати, з керування ідентифікаторами, IDOK та IDCANCEL, відповідно.

Шаблон також визначає додатковий текст і створення даних для елемента керування. Текст, як правило, передбачає етикетки кнопки управління або визначає початковий зміст елемента керування статичний текст. Створення даних є один або більше байт даних, що система проходить процедуру контролю вікно, під час створення елемента керування. Створення даних є корисним для елементів керування, які вимагають більше інформації про їх початкового вмісту або стиль, ніж дається інші дані. Наприклад, застосунок можна використовувати створення даних для встановлення початкового налаштування та діапазон для смуги прокрутки.