Коли слід використовувати діалогове вікно

Більшість програм використання діалогових вікон запитувати додаткові відомості для команд, які вимагають введення даних. У діалоговому вікні є єдиним, рекомендується для застосування для отримання вводу. Наприклад, команди відкрити файл» вимагає ім'я файлу для відкриття, так що додаток слід використовувати діалогове вікно для запрошення ввести ім'я. У таких випадках застосунок створює діалогового вікна, коли користувач вибирає команду і руйнує діалогового вікна відразу після того, як користувач надає інформацію.

Багато додатків також використовувати діалогові вікна для відображення інформації або параметри, у той час як користувач працює в іншому вікні. Наприклад, для обробки заявок часто у діалоговому вікні з командою пошуку тексту. Хоча застосування шукає текст, діалогове вікно залишається на екрані. Користувач може потім повернутися до діалогового вікна та пошук того ж слова знову; або, користувач може змінити запис в діалоговому вікні та пошуку нові слова. Додатків вікнами таким чином зазвичай створити один, коли користувач вибирає команду і продовжувати показувати, бо до тих пір, поки програма працює, або поки користувач явно закриття діалогового вікна.

Для підтримки різних способів, які програми використовують діалогових вікон, Win32 API забезпечує два види діалоговому вікні: модальних і немодальною. Модальне діалогове вікно вимагає від користувача надати інформацію або скасувати діалоговому вікні перед наданням застосування для продовження. Програми використовують модальних діалогових вікон у поєднанні з командами, які вимагають додаткову інформацію, перш ніж вони можуть діяти. Немодальною діалогове вікно дозволяє надавати інформацію і повернутися до попереднього завдання без закриття діалогового вікна. Модальних діалогових вікон є простіше ніж немодальною діалоговому коробки тому, що вони створили, виконувати свої завдання і знищені виклик одну функцію.

Для створення або модальних або немодальною діалоговому вікні програми потрібно вказати діалоговому вікні шаблон для опису діалоговому вікні стиль і зміст; Програма також потрібно вказати діалоговому вікні процедури для виконання завдання. У діалоговому вікні шаблон є двійкові Опис діалогового вікна та елементи керування, які він містить. Розробник може створити цей шаблон як ресурсу бути завантажений з виконуваного файлу програми або створено в пам'яті під час застосування. У діалоговому вікні порядок є визначений у застосунку зворотний виклик функції, що система коли це має введення до діалогового вікна або завдання для діалогове вікно виконання. Хоча в діалоговому вікні процедури аналогічні процедури вікна, він не має спільну відповідальність.

Застосунок створює діалогове вікно за допомогою функції або DialogBox , або CreateDialog . DialogBox створює модальне діалогове вікно; CreateDialog створює діалогове вікно немодальною. Ці дві функції завантажити діалоговому вікні шаблон із програми виконуваний файл і створити спливаюче вікно, яке відповідає специфікації на шаблон. Є й інші функції, що створення діалогове вікно за допомогою шаблонів у пам'яті; вони проходять додаткову інформацію у діалоговому вікні порядку, як створюється діалогового вікна.

Діалогові вікна зазвичай належать клас визначений, ексклюзивні вікна. Система використовує цей клас вікна і її відповідне вікно процедури для обох модальних і немодальною діалогових вікон. Коли функція називається, це створює для діалогового вікна, а також windows для елементів керування в діалоговому вікні, а потім надсилає вибрані повідомлення у діалоговому вікні порядку. Діалогове вікно є видимим, попередньо вікно процедура керує всіх повідомлень обробки деякі повідомлення і передачі іншим у діалоговому вікні порядку, так, щоб процедура може виконувати завдання. Програми не мають прямого доступу до клас визначений вікна або вікна процедури, але вони можуть використовувати діалоговому вікні шаблон і процедура діалоговому вікні Змінити стиль і поведінка діалогове вікно.

Index