DefDlgProc

Функція DefDlgProc виконує за промовчанням повідомлення обробки для вікна процедури, що належать до на визначений у застосунку діалоговому вікні клас.

(LRESULT DefDlgProc HWND  hDlg, / / ручка для діалогового вікнаUINTMsg, / / повідомленняWPARAMwParam, / / перші повідомлення параметраLPARAMlParam / / другий параметр повідомлення);
 

Параметри

hDlg
Визначає діалогового вікна.
Msg
Вказує номер повідомлення.
wParam
Визначає докладніші конкретного повідомлення.
lParam
Визначає докладніші конкретного повідомлення.

Повернення значень

Значення, що повертається визначає результатом обробки повідомлення і залежить від повідомлення, яке надсилається.

Зауваження

DefDlgProc функція є вікно процедура попередньо класі діалогове вікно. Ця процедура передбачає внутрішньої обробки для діалогового вікна пересилання повідомлень у діалоговому вікні порядку і проведення за замовчуванням обробки повідомлень, що діалоговому вікні порядок повертається як ПОМИЛКОВІ. Програм, які часто створювати власні вікна процедури для настроюваних діалогових використовувати DefDlgProc замість DefWindowProc функція здійснювати обробки повідомлення за замовчуванням.

Програми створити діалоговому вікні класи наповнення WNDCLASS структури з відповідної інформації та реєстрації класу з RegisterClass функції. Деякі додатки заповнити структури за допомогою функції GetClassInfo , визначає ім'я попередньо діалоговому вікні. У таких випадках додатків змінити принаймні lpszClassName член перед реєстрацією. У всіх випадках, член cbWndExtra WNDCLASS для діалоговому вікні класу слід установити щонайменше DLGWINDOWEXTRA.

DefDlgProc функція повинна не можна назвати діалоговому вікні процедури; робити так результати у рекурсивного виконання.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Діалогове вікно огляд коробки, діалоговому вікні функції, DefWindowProc, GetClassInfo, RegisterClass, WNDCLASS

Index