Діалоговому вікні вимірювань

Кожен діалоговому вікні шаблон містить вимірювання, укажіть позицію, ширина та Висота діалогового вікна та елементи керування, які він містить. Ці вимірювання, пристрій незалежним, так програми за допомогою одного шаблону можна створити ж діалогового вікна для всіх типів пристроїв. Це гарантує, що діалогове вікно буде мати той же пропорції і вигляд на всіх екранах, незважаючи на різні резолюції і співвідношення між екрани.

Вимірювання в діалоговому вікні шаблон наведені в діалоговому шаблон блоків. Щоб перетворити діалоговому шаблон одиниць вимірювання екран одиниць (пікселів), використовуйте функцію MapDialogRect , яка враховує шрифт, що використовується діалогове вікно та правильно перетворює прямокутник з діалоговому шаблон одиниць у пікселі. Для діалогових вікнах, які використовувати систему шрифтів ви GetDialogBaseUnits функцію можна використовувати для виконання обчислень перетворення себе, незважаючи на використання MapDialogRect простіше.

Шаблон потрібно вказати початок координат у верхньому лівому куті діалогового вікна. Як правило, координати, по відношенню до верхньому лівому куті області вікна власник клієнта. Коли шаблон визначає стиль DS_ABSALIGN або діалогове вікно має не власник, положення є відносно на верхньому лівому куті екрана. Система встановлює це початкове положення під час створення діалогового вікна, але дозволяє застосунку, щоб налаштувати положення перед відображенням діалогового вікна. Наприклад, застосунок може отримати розміри вікна власник, обчислити нові положення, що центри діалогове вікно власника і потім встановити розташування за допомогою SetWindowPos функції.

Шаблон слід вказати діалоговому вікні ширини та висоти, що не перевищує ширину та висоту екрана і гарантує, що всі елементи керування в клієнтської області діалогового вікна. Хоча система дозволяє діалоговому вікні, щоб бути будь-якого розміру, створення одного, що це занадто мало або занадто велике можна заборонити користувачеві надання інформації, перемігши мета діалогового вікна. Багато додатків використовувати більше одного діалогового вікна, коли є велика кількість елементів керування. У таких випадках діалогове вікно Початок зазвичай містить одну або кілька кнопок, які користувач може вибрати для відображення діалогового вікна наступного.

Index