GetDialogBaseUnits

Функція GetDialogBaseUnits повертає системи діалогове вікно одиниці вимірювання, які є середній ширини та висоти символів у системі шрифт. Для діалогових вікнах, які використовувати систему шрифтів можна використовувати ці значення для перетворення між діалоговому шаблон одиниці, як вказано в діалоговому вікні Шаблони та пікселів. Для діалогові вікна, що не використовувати систему шрифтів для перетворення одиниць шаблон діалоговому пікселів залежить від шрифту, що використовується діалогове вікно.

Для будь-якого типу діалогового вікна це легше використовувати функцію MapDialogRect для здійснення перетворення. MapDialogRect враховує шрифт і правильно перетворює прямокутник з діалоговому шаблон одиниць в пікселів.

ДОВГИЙ GetDialogBaseUnits(VOID) 

Параметри

Ця функція має не параметрів.

Повернення значень

Значення, що повертається, є 32-бітні значення, яке містить діалоговому одиницю вимірювання. Значення, яке повертається, слово Низька порядку містить горизонтальної діалоговому вікні одиниці вимірювання, і вищого порядку word містить вертикальний діалоговому вікні одиниці вимірювання.

Зауваження

Горизонтальна одиниці вимірювання, повернутих GetDialogBaseUnits дорівнює середньої ширини в пікселях символів у системі шрифт; Вертикальна одиниці вимірювання дорівнює висоту, у пікселях, шрифту.

У діалоговому вікні, що не використовувати систему шрифтів одиниці вимірювання є середня ширина та Висота, у пікселях, символи в діалоговому вікні Шрифт. Ви можете використовувати в GetTextMetrics і GetTextExtentPoint32 функції обчислення ці значення для вибраного шрифту. Однак, за допомогою функції MapDialogRect , ви можете уникнути помилок, які можуть виникнути в результаті якщо ваші розрахунки відрізняються тим, що виконуються системою.

Кожен горизонтальної одиниця вимірювання дорівнює 4 горизонтальних діалоговому шаблон одиниць; Кожна вертикальна одиниця вимірювання дорівнює 8 одиниць шаблон вертикальний діалогове вікно. Тому, щоб перетворити шаблон блоків діалоговому пікселів, використовувати такі формули:

pixelX = (templateunitX * baseunitX) / 4 pixelY = (templateunitY * baseunitY) / 8 

 

Аналогічним чином, щоб перетворити з пікселів діалоговому шаблон блоків, використовувати такі формули:

templateunitX = (pixelX * 4) / baseunitX-templateunitY = (pixelY * 8) / baseunitY 

 

Множення виконується перед дивізіону, щоб уникнути округлення проблеми, якщо одиниці вимірювання не ділиться на 4 або 8.

Windows CE: Windows CE не підтримує будь-які розширена помилка значення для цієї функції.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання user32.lib.

Дивіться також

Діалогове вікно огляд коробки, діалоговому вікні функції, MapDialogRect

Index