Про курсори

Win32 API надає набір стандартних курсори, які доступні для будь-якої програми для використання в будь-який час. SDK заголовні файли містять ідентифікатори для стандартних курсори — ідентифікатори починаються з префікса "IDC_".

Кожний стандартний курсор має відповідний зображення за промовчанням, пов'язаних з нею. Користувач або додаток може замінити зображення за промовчанням, пов'язаний з будь-який стандартний курсор у будь-який час. Застосунок замінює замовчуванням зображення за допомогою функції SetSystemCursor.

Застосування GetIconInfo функцію можна використовувати для отримання поточного зображення для курсор і можуть привернути курсор за допомогою DrawIconEx функції. Щоб намалювати зображення за промовчанням до стандартний курсор, вкажіть DI_COMPAT прапор у виклику DrawIconEx. Якщо ви не DI_COMPAT прапор, DrawIconEx звертає стандартний курсор за допомогою зображення, яке було вказано користувачем.

Користувальницькі курсори призначені для використання в конкретну програму і може бути будь-який дизайн, розробник визначає. Нижче показано кілька користувацьких курсори.

Курсори може бути монохромний або кольору і статичних або анімований. Тип курсор на конкретний комп'ютер системи залежить від системи відображення. Старий дисплеїв, таких як VGA не підтримують кольору або анімовані курсори, але їх підтримки новий відображає (яких драйверів дисплея використовувати Двигун DIB).

Курсори і значки схожі і можна використовувати рівнозначно в багатьох ситуаціях. Єдина різниця між ними в тому, що зображення, зазначених як курсор повинні бути у форматі, який підтримує відображення. Наприклад, курсор повинен бути монохромний для відображення VGA.

Index