Розташування курсору і зовнішній вигляд

Система автоматично відображається курсор для миші та оновлює його положення на екрані. Ви можете отримати поточного екрана координат курсору і переходу до будь-якого місця на екрані за допомогою функції GetCursorPos та SetCursorPos , відповідно.

Також можна отримати ручку на поточний курсор за допомогою функції GetCursor , і ви можете встановити курсор за допомогою функції SetCursor . Після того, як ви називаєте SetCursor, зовнішній вигляд курсору не зміниться, поки миша переміщується, курсор установлено явно різні курсора або виконується командна система.

Коли користувач переміщує миша, система Перемальовує курсор на нове місце. Система автоматично Перемальовує курсор дизайн, пов'язаних з вікна, на які вказує курсор.

Ви можете приховати і заново відобразити курсор, не змінюючи дизайн курсор, за допомогою ShowCursor функції. Ця функція використовує внутрішньої боротьби, щоб визначити, коли приховувати або відображати курсор. Спроба показувати курсор збільшує лічильник; Спроба приховати курсор пізнішу лічильник. Курсор розташовано видимі, лише якщо цей лічильник є більшим або дорівнювати нулю.

Index