Додаткові елементи керування

Додатки можна створити настроювані елементи керування для виконання завдань не підтримує стандартні елементи керування. Win32 API надає такі можливості створити настроювані елементи керування:

За допомогою елементів керування, власник звертається

Кнопки, поля списку та поля зі списком є власником звертається стилів, доступних який прямий контроль надсилати повідомлення до батьківського вікна, коли елемент керування має бути звернена. Ця функція дає змогу застосунку змінити зовнішній вигляд елемента керування. Для кнопок власник звертається стиль впливає як система звертає весь елемент. Для списків і полів зі списком вікна батьківського звертає елементи всередині елемента керування і контроль звертає свою власну структуру. Наприклад, застосунок Настроювання списку поля так, що відображається зменшене точкове зображення поруч із кожним елементом списку.

Заявку можна призначити списків, поля зі списками та кнопки як власник звертається елементи керування, створення їх за допомогою відповідного стилю. Якщо для елемента керування на власника стилю, система обробляє взаємодії користувача з контролю як звичайно, виконання таких завдань, як виявлення, коли користувач вибрав кнопки і повідомлення на кнопку власник події. Однак, оскільки елемент керування власник звертається, вікна батьківського контролю несе відповідальність за зовнішній вигляд елемента керування. Щоб отримати додаткові відомості про власника звертається елементи керування побачити власник звертається кнопки, власник звертається спискита поля зі списком, власник звертається.

Subclassing клас вікно наявного елемента керування

Subclassing наявного елемента керування, є інший спосіб створення настроюваного елемента керування. Процедура підкласу може змінити вибраний поведінку елемента керування обробкою повідомлень, які впливають на вибрані поведінки. Всі інші повідомлення проходять процедуру оригінальні вікна елемента керування. Наприклад, програма може відображати зменшене точкове зображення поруч із текстом в елементі керування лише для читання, одна лінія редагування subclassing контролю та обробки в WM_PAINT повідомлення. Докладніше перегляньте Subclassing процедуру вікно.

Хоча застосування може підкласу попередньо контроль, вона спирається на вікно процедуру контролю надати всі інші аспекти поведінку елемента керування. Щоб отримати додаткові відомості про поведінку елемента керування див окремі теми для стандартні елементи керування.

Впровадження на визначений у застосунку клас вікна

Процес реєстрації визначений у застосунку вікна-клас для користувача керування так само, як для реєстрації клас для звичайних вікон. Щоб створити настроюваний елемент керування, який указує ім'я клас вікна в CreateWindowEx функцією або в діалоговому вікні шаблон. Кожен клас повинен мати унікальне ім'я, відповідне вікно процедури та інші відомості.

Як мінімум вікно процедура звертає елемента керування. Якщо застосунок використовує елемент керування, щоб відомості про тип користувача, вікно процедури також обробляє повідомлення для вводу з клавіатури і миші та надсилає повідомлення про батьків вікна. Крім того, якщо елемент керування підтримує керування повідомленнями, процедура вікно обробляє повідомлення, надіслані на вікно батьків або інших вікон. Наприклад, елементи керування часто обробити повідомлення WM_GETDLGCODE послав прямого діалоговому вікні діалогові вікна, щоб процес введення клавіатури в даний спосіб.

Index