Процедура Subclassing вікна

Якщо застосунок створює вікно, система виділяє блоку пам'яті для зберігання відомостей, специфічних для вікна, зокрема адресу вікно процедура, яка обробляє повідомлення для вікна. Коли система має передати повідомлення у вікні, він шукає вікно конкретної інформації для адреси процедури вікна і передає повідомлення цю процедуру.

Subclassing є метод, який дозволяє програмі перехоплювати і процес повідомлення, надіслані або Опубліковано для конкретного вікна до вікна має можливість обробляти їх. На subclassing вікно, програма може збільшити, змінити або стежити за поведінкою вікна. Застосунок може підкласу вікно до системи глобального класу, наприклад, текстове поле або список. Наприклад, програма може підкласу поля, щоб запобігти прийняття певних знаків елемента керування. Однак, ви не можете підкласу вікна або класу, що належить до іншої програми. Всі subclassing повинні бути виконані протягом одного процесу.

Застосування-підкласи вікна, замінивши адресу у вікні вихідного вікно процедура адресу нову процедуру вікно, називається підкласу процедури. Після цього процедури підкласу отримує будь-які повідомлення, відправлені або написав до вікна.

Підкласу процедури можна виконати три дій після отримання повідомлення: він може передавати повідомлення до початкового вікна процедури, змінити повідомлення і передати його процедури вікна або обробити повідомлення і не передати його до початкового вікна процедури. Якщо процедура підкласу обробляє повідомлення, це можна зробити перед, після цього, або обидва перед і після того, як вона проходить повідомлення до початкового вікна процедури.

Система забезпечує два види subclassing: екземпляр і глобальних. У випадку subclassingзастосунок замінює вікно процедура адресу один екземпляр вікно. Заяву слід використовувати екземпляр, subclassing до підкласу наявному вікні. В глобальному subclassingзастосунок замінює адреси процедури вікон у WNDCLASS структурі клас вікна. Всі наступні windows створені з класом мати адресу підкласу процедуру, але не впливає на існуючі windows класу.

Index