GetFileTitle

Функція GetFileTitle повертає ім'я файлу, визначені lpszFile параметр.

короткий (GetFileTitle  LPCTSTR  lpszFile, / / вказівник на повний шлях та ім'я для файлуLPTSTRlpszTitle, / / вказівник в буфер, який отримує ім'я файлуСловоcbBuf / / довжина буфера);
 

Параметри

lpszFile
Вказівник на ім'я та розташування файлу.
lpszTitle
Вказівник миші в буфер, в якому функція полягає в імені файлу.
cbBuf
Вказує довжину, символи, буфера вказаний параметр lpszTitle.

Повернення значень

Якщо функцію виконано успішно, значення, що повертається, є нуль.

Якщо ім'я файлу неправильне, значення, що повертається, є від'ємне число.

Якщо занадто малий буфер, вказав на lpszTitle параметр, значення, що повертається, є додатне ціле число, яке вказує розмір необхідні буфера в байт (Версія ANSI) або 16-бітних символів (Unicode версії). Розмір буфера необхідні включає припинення null символ.

Зауваження

Функція GetFileTitle повертає значення помилки, якщо буфер, вказав на lpszFile параметр містить будь-які з наступних елементів:

Щоб отримати розмір буфера, необхідні для імені файлу, викликати функцію з lpszTitle значення NULL і cbBuf встановлений на нуль. Функція поверне потрібний розмір.

GetFileTitle повертає рядок, що система буде використовувати для відображення назви файла для користувача. Коротке ім'я містить розширення тільки, якщо це уподобання користувача для відображення імен файлів. Це означає, що повернулися рядок не може точно ідентифікувати файл якщо воно дзвінки на файл функції системи.

Якщо lpszTitle буфер занадто малий, GetFileTitle повертає розмір, потрібно провести коротке ім'я. Існує немає гарантованого зв'язок між необхідного розміру і символів, зазначеного в буфер lpszFile . При портування 16-розрядної версії Windows-додатків для Win32, потрібно буде оновити будь-який код, що спирається на таку поведінку в попередніх версіях системи. Найбільш поширеним є кодом, які свідомо закликає GetFileTitle з lpszTitle для NULL і cbBuf набір до нуля і потім використовує значення, що повертається як індекс у lpszFile рядок. Цей метод не підтримуються. Можна досягти подібних результатів (і діяльності) з бібліотеку функцій, таких як strrchr, wcsrchrі _mbsrchr.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в commdlg.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання comdlg32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Загальний огляд бібліотеки діалогового вікна, Загальні діалоговому вікні функції, GetOpenFileName, GetSaveFileName