Настроювання зразок сторінки

"У діалоговому вікні" Параметри сторінки "містить зображення зразок сторінки, яка показує, як вибір користувача впливають на вигляд друкованого виводу. Зображення, що складається з прямокутник, який представляє вибраного типу паперу або конверт, з пунктирних ліній прямокутник, що представляють поточного поля і часткові (грецькою мовою) символи, щоб показати вигляд тексту на сторінці.

При виклику функції PageSetupDlg , ви можете надати PagePaintHook гачок процедуру настроювання поява зразок сторінки.

    Щоб увімкнути PagePaintHook гачок процедури
  1. Встановити прапор PSD_ENABLEPAGEPAINTHOOK в PAGESETUPDLG структурі, член прапори.
  2. Укажіть адресу процедура гачок у lpfnPagePaintHook член.

Кожного разу, коли діалогове вікно є звернути вмісту зразку сторінці, гачок процедура отримує такі повідомлення в тому порядку, в якому вони перераховані.

Повідомлення Значення
WM_PSD_PAGESETUPDLG Діалогове вікно є звернути зразок сторінки. Гачок процедуру можна використовувати це повідомлення для підготовки звернути вмісту зразку сторінці.
WM_PSD_FULLPAGERECT Діалогове вікно є звернути зразок сторінки. Це повідомлення вказує обмежуючого прямокутника зразок сторінки.
WM_PSD_MINMARGINRECT Діалогове вікно є звернути зразок сторінки. Це повідомлення вказує полів прямокутника.
WM_PSD_MARGINRECT Діалогове вікно є намалювати прямокутник полів.
WM_PSD_GREEKTEXTRECT Діалогове вікно є звернути Грикінг тексту всередині поля прямокутник.
WM_PSD_ENVSTAMPRECT Діалогове вікно є залучити в конверт штамп прямокутник на сторінку зразка конверта. Надіслати повідомлення для конвертів, тільки.
WM_PSD_YAFULLPAGERECT Діалогове вікно є звернути адреси повернення частини на сторінку зразка конверта. Надіслати повідомлення для конвертів та інші розміри паперу.

Якщо процедура гачок повертає значення ІСТИНА для будь-якого з перших трьох повідомлень графічних послідовність (WM_PSD_PAGESETUPDLG, WM_PSD_FULLPAGERECTабо WM_PSD_MINMARGINRECT) діалогове вікно надсилання повідомлень не більше і не робить у зразку сторінці до наступного разу, система потребує для перемальовування зразок сторінки. Якщо процедура гачок повертає значення ХИБНІСТЬ для всіх трьох повідомлень, діалогове вікно посилає залишилися повідомлень графічних послідовність.

Якщо процедура гачок повертає значення ІСТИНА для будь-яких інших повідомлень у графічних послідовність, діалогове вікно не робить відповідну частину зразок сторінки. Якщо процедура гачок повертає FALSE, для будь-якого з цих повідомлень, діалогове вікно звертає частина зразок сторінки.

Щоб діалогове вікно графічного вмісту зразку сторінці, ви можете встановити PSD_DISABLEPAGEPAINTING прапор. Цей прапор не впливає на вашу PagePaintHook гачок процедури, яка все ще отримує всі WM_PSD_ * повідомлення та можна нарисувати зразок вмісту сторінок.