Налаштування "у діалоговому вікні" Друк "

Можна надати настроюваний шаблон для діалогове вікно Друк , наприклад, якщо ви хочете, щоб включити додаткові елементи керування, які є унікальними для вашого застосування. Функція PrintDlg використовує настроюваного шаблону в якості шаблону за промовчанням.

    Щоб надати настроюваний шаблон для "у діалоговому вікні" Друк "
  1. Створити настроюваний шаблон, змінюючи шаблон за промовчанням, вказані в в PRNSETUP.DLG файл. Керування ідентифікатори, які використовуються у шаблоні діалогове вікно друку за промовчанням визначаються в DLGS.H-файлу.
  2. За допомогою структури PRINTDLG шаблон наступним чином:

Ви можете надати PrintHookProc гачок процедуру для "у діалоговому вікні" Друк ". Гачок процедура може обробляти повідомлення, надіслані до діалогового вікна. Вона також може надсилати повідомлення до діалогового вікна. Якщо ви використовуєте шаблон для визначення додаткових елементів керування, потрібно надати гачок процедури обробки вводу для елементів керування.

    Щоб увімкнути гачок процедуру для "у діалоговому вікні" Друк "
  1. Встановити прапор PD_ENABLEPRINTHOOK в PRINTDLG структурі, член прапори.
  2. Укажіть адресу процедура гачок у lpfnPrintHook член.

Після обробки її WM_INITDIALOG повідомлення, процедура діалоговому вікні надсилання повідомлення WM_INITDIALOG гачок процедури. LParam параметр цього повідомлення — це вказівник на структуру PRINTDLG , використовується для ініціалізації діалогового вікна.

Index