Налаштування "у діалоговому вікні" Параметри сторінки "

Можна надати настроюваний шаблон для діалогового вікна Параметри сторінки , наприклад, якщо ви хочете, щоб включити додаткові елементи керування, які є унікальними для вашого застосування. Функція PageSetupDlg використовує настроюваного шаблону в якості шаблону за промовчанням.

    Щоб надати настроюваний шаблон для параметри сторінки в діалоговому вікні
  1. Створити настроюваний шаблон, змінюючи шаблон за промовчанням, вказані в в PRNSETUP.DLG файл. Керування ідентифікатори, які використовуються за замовчуванням шаблон сторінки Setup діалогове вікно, у визначаються в DLGS.H-файлу.
  2. За допомогою структури PAGESETUPDLG шаблон наступним чином:

Для добору повідомлень, надісланих до діалоговому вікні процедури, ви можете надати PageSetupHook гачок процедуру. Якщо ви використовуєте шаблон для визначення додаткових елементів керування, потрібно надати PageSetupHook гачок процедури обробки вводу для елементів керування. Крім того, ви можете надати PagePaintHook гачок процедуру настроювання вмісту зразку сторінці, що відображається діалогове вікно Параметри сторінки . Щоб отримати додаткові відомості про процедуру PagePaintHook гачок розділі Настройка зразок сторінки.

    Щоб увімкнути PageSetupHook гачок процедури
  1. Встановити прапор PSD_ENABLEPAGESETUPHOOK в PAGESETUPDLG структурі, член прапори.
  2. Укажіть адресу процедура гачок у lpfnPageSetupHook член.

Після обробки її WM_INITDIALOG повідомлення, процедура діалоговому вікні надсилання повідомлення WM_INITDIALOG PageSetupHook гачок процедури. LParam параметр цього повідомлення — це вказівник на структуру PAGESETUPDLG , використовується для ініціалізації діалогового вікна.

Index