Налаштування "у діалоговому вікні" шрифт "

Можна надати настроюваний шаблон для діалогового вікна шрифт , наприклад, якщо ви хочете, щоб включити додаткові елементи керування, які є унікальними для вашого застосування. Функція ChooseFont використовує настроюваного шаблону в якості шаблону за промовчанням.

    Щоб надати настроюваний шаблон для діалогового вікна шрифт
  1. Створити настроюваний шаблон, змінюючи шаблон за промовчанням, вказаний у ШРИФТІ.DLG файл. Керування ідентифікатори, які використовуються в шаблон діалогове вікно шрифт за промовчанням визначаються в DLGS.H-файлу.
  2. За допомогою структури CHOOSEFONT шаблон наступним чином:

Ви можете надати CFHookProc гачок процедуру для діалогового вікна шрифт . Гачок процедура може обробляти повідомлення, надіслані до діалогового вікна. Вона також може надсилати повідомлення до діалогового вікна. Якщо ви використовуєте шаблон для визначення додаткових елементів керування, потрібно надати гачок процедури обробки вводу для елементів керування.

    Щоб увімкнути гачок процедуру для діалогового вікна шрифт
  1. Встановити прапор CF_ENABLEHOOK в CHOOSEFONT структурі, член прапори.
  2. Укажіть адресу процедура гачок у lpfnHook член.

Після обробки її WM_INITDIALOG повідомлення, процедура діалоговому вікні надсилання повідомлення WM_INITDIALOG гачок процедури. LParam параметр цього повідомлення — це вказівник на структуру CHOOSEFONT , використовується для ініціалізації діалогового вікна.

Гачок процедура може надсилати повідомлення WM_CHOOSEFONT_GETLOGFONT, WM_CHOOSEFONT_SETLOGFONTі WM_CHOOSEFONT_SETFLAGS до діалогове вікно отримати та встановити поточні значення і прапорці в діалоговому вікні.

Index