ChooseFont

Функція ChooseFont створює шрифт загальні діалоговому вікні, яке дозволяє користувачеві вибрати атрибути для логічних шрифту. Ці атрибути включають назву гарнітури, стиль (жирним шрифтом, курсивом або звичайний), виберіть команду розмір, ефекти (підкреслення, закреслений, колір тексту) та сценарій (або набором символів).

(BOOL ChooseFont LPCHOOSEFONT  lpcf / / вказівник на структуру з ініціалізації / / даних);
 

Параметри

lpcf
Вказівник на CHOOSEFONT структуру, яка містить інформацію, що використовується для ініціалізації діалогового вікна. Коли ChooseFont повертається, ця структура містить інформацію про Вибір шрифту користувача.

Повернення значень

Якщо натиснути кнопку "OK" у діалоговому вікні, значення, що повертається, є ненульовим. Члени CHOOSEFONT структура вказати користувача виділень.

Якщо користувач скасував або закриття діалогового вікна шрифт або виникає помилка, значення дорівнює нулю. Щоб отримати розширених відомостей помилку, зателефонуйте функцію CommDlgExtendedError , яка може повертати одне з таких значень:

CDERR_FINDRESFAILURE CDERR_NOHINSTANCE
CDERR_INITIALIZATION CDERR_NOHOOK
CDERR_LOCKRESFAILURE CDERR_NOTEMPLATE
CDERR_LOADRESFAILURE CDERR_STRUCTSIZE
CDERR_LOADSTRFAILURE CFERR_MAXLESSTHANMIN
CDERR_MEMALLOCFAILURE CFERR_NOFONTS
CDERR_MEMLOCKFAILURE

Зауваження

Ви можете надати CFHookProc гачок процедуру для діалогове вікно шрифт . Гачок процедура може обробляти повідомлення, надіслані до діалогового вікна. Щоб дозволити процедури гачок, встановити прапор CF_ENABLEHOOK в CHOOSEFONT структурі, член прапори і вказати адресу процедура гачок у lpfnHook член.

Гачок процедура може надсилати повідомлення WM_CHOOSEFONT_GETLOGFONT, WM_CHOOSEFONT_SETFLAGS і WM_CHOOSEFONT_SETLOGFONT до діалогове вікно отримати та встановити поточні значення і прапорці в діалоговому вікні.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в commdlg.h.
Імпортувати бібліотеки:Використання comdlg32.lib.
Юнікод:Реалізований у вигляді Юнікод і ANSI версії на Windows NT.

Дивіться також

Загальний огляд бібліотеки діалогового вікна, Загальні діалогового вікна функції, CFHookProc, CHOOSEFONT, CommDlgExtendedError, , LOGFONT, WM_CHOOSEFONT_GETLOGFONT, WM_CHOOSEFONT_SETFLAGS, WM_CHOOSEFONT_SETLOGFONT

Index