Файлів і каталогів перевірки

Крім того, як уже зазначалося, інформація в цьому розділі застосовується до Explorer стиль і старого стилю Відкрити і Зберегти як діалогових вікон.

Діалоговому вікні автоматично перевіряє імена файлів, введені користувачем, щоб переконатися, що назви містять лише припустимі символи. Щоб змінити ім'я файлу характер перевірки, встановити прапор OFN_NOVALIDATE.

Щоб примусово діалоговому вікні, щоб переконатися, що користувач вказано ім'я наявного файлу, встановіть OFN_FILEMUSTEXIST прапор. Змусити перевірки, що вказаний шлях не існує, встановити прапор OFN_PATHMUSTEXIST. Якщо ви OFN_CREATEPROMPT прапор, діалогове вікно запитує в користувача дозвіл на створення на неіснуючий файл. Якщо встановлений цей прапор, користувач вибирає для створення нового файлу діалогове вікно закривається, і функція повертає вказаним ім'ям. В іншому випадку, залишається відкритим діалогове вікно.

Використовуючи діалогове вікно Зберегти як , ви можете направити діалоговому вікні запрошення ввести дозволу перезаписати наявний файл за допомогою настроювання прапор OFN_OVERWRITEPROMPT.

За замовчуванням діалогове вікно створює файл довжиною випробування визначити, чи новий файл може бути створений у вибраних каталогу. Запобігти створенню тестовий файл, встановити прапор OFN_NOTESTFILECREATE.

Якщо ввімкнути гачок процедури, діалогове вікно повідомляє вашої процедури гачок, коли у мережі в зайнятого відбувається на ім'я файлу, вказані користувачем. Якщо ви OFN_EXPLORER прапор, діалогове вікно надсилання повідомлення CDN_SHAREVIOLATION гачок процедури. Якщо ви не OFN_EXPLORER, діалогове вікно надсилання SHAREVISTRING зареєстрованих повідомлення гачок процедури. Щоб діалогове вікно надсилання будь-які повідомлення про порушення обміну, встановити прапор OFN_SHAREAWARE.

Якщо користувач вибирає прапорець лише для читання, діалоговому вікні набори OFN_READONLY прапор на повернення. Щоб приховати прапорець Відкрити як лише для читання , встановити прапор OFN_HIDEREADONLY. Щоб запобігти повернення імен існуючих файлів, які мають атрибут "тільки для читання" діалогового вікна, встановити прапор OFN_NOREADONLYRETURN.

Щоб запобігти разименовиваніем посилання файли діалогового вікна, виберіть значення OFN_NODEREFERENCELINKS. У такому разі діалогове вікно повертає ім'я файлу, посилання, а не ім'я файлу, які посилається файл посилання.

Index