Стилі поля зі списком

Щоб створити поле зі списком за допомогою функції CreateWindow або CreateWindowEx , укажіть класу COMBOBOX, відповідне вікно стиль констант і поєднання таких стилів поле зі списком.

Стиль Опис
CBS_AUTOHSCROLL Автоматично прокручується текст у текстове поле праворуч, під час введення символів у кінці рядка. Якщо цей стиль не встановлено, дозволяється тільки текст, який вписується в межах прямокутної межі.
CBS_DISABLENOSCROLL Описано інвалідів вертикальної смуги у списку, якщо поле не містить достатньо елементів для прокрутки. Без цього стилю смуги прокручування приховано, коли список не містить достатньо елементів.
CBS_DROPDOWN Подібно до CBS_SIMPLE, крім цього списку не відображається, якщо користувач не встановлює значок поруч з редагування елемента керування.
CBS_DROPDOWNLIST Схоже на CBS_DROPDOWN, за винятком, що редагувати елемент керування буде замінено на статичний текст елемента який відображає поточне виділення у списку.
CBS_HASSTRINGS Визначає, що є власником звертається списком містить елементи, що складаються з рядків. Поле зі списком підтримує пам'яті та адресу для рядків, щоб програми могли використовувати CB_GETLBTEXT повідомлення для отримання тексту певного елемента.
CBS_LOWERCASE Перетворення букв на малі весь текст в області виділення та у списку.
CBS_NOINTEGRALHEIGHT Визначає розмір у полі зі списком саме розмір, вказаний застосунок, коли він створив поле зі списком. Зазвичай, система розміри поля зі списком так, щоб не відображати часткового елементів.
CBS_OEMCONVERT Перетворює текст, введений у списком редагування з Windows символу до символу OEM встановлення а потім назад в набір Windows. Це гарантує належної знаків, коли програма викликає в CharToOem функції для перетворення рядка Windows у полі зі списком до OEM символів. Цей стиль є найбільш корисним для поля зі списком, які містять імена файлів і застосовується лише до полів зі списком, створені за допомогою CBS_SIMPLE або CBS_DROPDOWN стиль.
CBS_OWNERDRAWFIXED Вказує, що власник списку несе відповідальність за залучення його вміст і що елементи у списку всі однакової висоти. Вікна власник отримує WM_MEASUREITEM повідомлення, коли створюється поле зі списком, і змінив WM_DRAWITEM повідомлення, коли візуальних аспектів поля зі списком.
CBS_OWNERDRAWVARIABLE Вказує, що власник списку несе відповідальність за залучення його вміст і що елементи в полі списку змінної висоти. Власник вікно отримує WM_MEASUREITEM повідомлення для кожного елемента в полі зі списком, коли створюється поле зі списком, і змінив WM_DRAWITEM повідомлення, коли візуальних аспектів поля зі списком.
CBS_SIMPLE Відображає список із у всі часи. Виділений фрагмент у списку відображається в редагувати елемент керування.
CBS_SORT Автоматично сортує рядки, додані до списку.
CBS_UPPERCASE Перетворює на великі весь текст в області виділення та у списку.

Index