Повідомлення до кнопок

Батько вікна можуть надсилати повідомлення до кнопки в на перекриваються або дочірнього вікна за допомогою функції SendMessage , або він може надсилати повідомлення кнопку в діалоговому вікні за допомогою SendDlgItemMessage, CheckDlgButton, CheckRadioButtonі IsDlgButtonChecked функції.

Застосунок за допомогою BM_GETCHECK повідомлення можна отримати перевірити стан прапорця або перемикача. Програми можна також використовувати BM_GETSTATE повідомлення отримати кнопки поточних держав (перевірити держави, push держави і фокус держава). Для отримання інформації про конкретної держави, використання бітова маска повернувся державного значення.

Повідомлення BM_SETCHECK встановлює прапорець стан прапорця або перемикача; повідомлення повертає нуль. Повідомлення BM_SETSTATE встановлює push стан кнопки; Це повідомлення також повертає нуль. BM_SETSTYLE повідомлення змінюється стиль кнопки. Вона призначена для зміни стилів кнопки в межах типу (наприклад, зміна прапорець Автоматичне прапорець). Вона не призначена для зміни між типів (наприклад, зміна прапорця для радіо-кнопки). Застосунок не змінюйте кнопки з одного типу на інший.

Кнопка BS_BITMAP або BS_ICON стилю відображає малюнком або іконку замість тексту. Повідомлення BM_SETIMAGE associates дескриптор малюнком або значок з кнопки. BM_GETIMAGE повідомлення отримує дескриптор крапковий малюнок або іконку, пов'язані з кнопки.

Програми можна також використовувати DM_GETDEFID повідомлення отримати ідентифікатор керування натисніть кнопку за промовчанням у діалоговому вікні. Застосунок за допомогою DM_SETDEFID повідомлення можна встановити за замовчуванням кнопка для діалогове вікно.

Виклику функції CheckDlgButton або CheckRadioButton еквівалентно надсилання BM_SETCHECK повідомлення. Виклику функції IsDlgButtonChecked еквівалентно BM_GETCHECK повідомлень.

Index