BM_GETSTATE

Програма надсилає повідомлення BM_GETSTATE визначити стан кнопки або прапорець.

BM_GETSTATE wParam = 0;     / / не використовуються; повинні бути нульовим lParam = 0;     / / не використовуються; повинні бути нульовим 

 

Параметри

Це повідомлення не має жодних параметрів.

Повернення значень

Значення, що повертається визначає поточний стан кнопки. Можна використовувати такі bitmasks для отримання інформації про стан:

Значення Значення
0x0003 Визначає стан перевірки (радіо-кнопки і прапорці тільки). Значення BST_UNCHECKED вказує, що кнопка буде невідміченим; значення BST_CHECKED показує, що кнопки перевірив. Радіо-кнопки перевірив, якщо воно містить крапку; прапорець перевіряється, коли вона містить X11. Значення BST_INDETERMINATE вказує перевірити стан не визначено (застосовується тільки якщо кнопка має стиль BS_3STATE або BS_AUTO3STATE). Прапорець трьохетапний неактивні, коли його стан не визначено.
BST_CHECKED Вказує, що кнопка буде перевірено.
BST_FOCUS Визначає стан фокус. Ненульове значення вказує на те, що кнопка має фокус вводу.
BST_INDETERMINATE Вказує, що кнопка недоступна, тому, що держава кнопки не визначено. Це значення застосовується тільки якщо кнопка має стиль BS_3STATE або BS_AUTO3STATE.
BST_PUSHED Визначає підсвічування держави. Ненульове значення вказує на те, що буде виділено кнопку. Кнопки автоматично виділяється, коли користувач позиції курсора над ним і пресів і тримає ліву кнопку миші. Виділення буде видалено, коли користувач відпускає кнопки миші.
BST_UNCHECKED Вказує, що кнопка буде знято. Те ж саме значення, що повертається, нуль.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 3.1 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд кнопки, кнопки повідомлень, BM_GETCHECK, BM_SETSTATE