Про кнопки

Є кілька типів кнопки і кнопки стилі розрізняти серед кнопки одного типу. Користувач натискає кнопку, за допомогою миші або клавіатури. Натиснувши кнопку зазвичай зміни його зовнішній вигляд і держава (з перевірки, щоб не зупинити, наприклад). Система, кнопки і застосування співпрацювати в змінюється на кнопку вигляд і держави. Кнопки можуть надсилати повідомлення до вікна, що його батько, і батько вікно може надсилати повідомлення до кнопки. Деякі кнопки пофарбовані системою, деякі застосунком. Кнопки можуть бути використані окремо або в групах і можуть відображатися як без застосування певного тексту (підпис). Вони належать до КНОПКИ клас вікна.

Хоча застосунок за допомогою кнопок у перекриваються, спливаючі вікна і дитина windows, вони призначені для використання в діалогових вікнах, де система стандартизує їх поведінку. Якщо застосунок використовує кнопки за межами діалогових вікон, це збільшує ризик того, що застосування може вести себе в нестандартні моди. Програми зазвичай або кнопки в діалогових вікнах або використовувати subclassing вікна , щоб створити налаштовані кнопки.

Загальні відомості про елементи керування переглянути елементи керування. Щоб отримати додаткові відомості про діалогові вікна бачити Діалогових вікон.

Index