Стилі кнопки

Якщо ви створити кнопки, вибравши КНОПКУ класу з CreateWindow або CreateWindowEx функції, поєднання стилі кнопки можна вказати, в таблиці.

Стиль Значення
BS_3STATE Створення кнопки, яка так само, як прапорець, за винятком, що можна неактивні полі, а також зареєстрований або незареєстрований. Використання затінена державою, щоб показати, що стан прапорця не визначається.
BS_AUTO3STATE Створює кнопку, яка так само, як три стан прапорця, за винятком, що полі змінює його стан, коли його вибору. Держава виконує циклічні перевірки, затінена і не зупинити.
BS_AUTOCHECKBOX Створення кнопки, яка так само, як прапорець, крім того, що держави перевірити автоматично перемикає між перевірили і неконтрольоване кожного разу, коли користувач вибирає прапорець.
BS_AUTORADIOBUTTON Створення кнопки, яка так само, як радіо-кнопки, за винятком того, коли його вибору, система автоматично встановлює кнопки Перевірка стану перевірки і автоматично встановлює перевірити стан усіх інших кнопок в одній групі, щоб не зупинити.
BS_CHECKBOX Створює прапорець маленькі, порожні з текстом. За промовчанням текст відображається праворуч від прапорець. Щоб відобразити текст зліва від прапорець, об'єднати цей прапор з BS_LEFTTEXT стиль (або еквівалентної BS_RIGHTBUTTON стиль).
BS_DEFPUSHBUTTON Створює кнопка, яка веде себе як BS_PUSHBUTTON стиль кнопки, але також має чорний межею. Якщо кнопка в діалоговому вікні, можна вибрати кнопку за допомогою клавіші enter, навіть тоді, коли кнопка має фокус вводу. Цей стиль є корисним для того, щоб користувачеві швидко вибрати параметр швидше (за промовчанням).
BS_GROUPBOX Створює прямокутник, в якому можна згрупувати інші елементи керування. Будь-який текст, пов'язаний з цього стилю відображається у верхньому лівому куті прямокутника.
BS_LEFTTEXT Розміщує текст на лівій стороні радіо-кнопки або прапорець у поєднанні з радіо прапорець або кнопку стиль. Так само, як BS_RIGHTBUTTON стилю.
BS_OWNERDRAW Створення кнопки звертається власника. Вікно власник отримує WM_MEASUREITEM повідомлення, коли кнопка створюється і WM_DRAWITEM повідомлення, коли візуальних аспектів кнопки змінилася. Не слід об'єднувати стиль стилі кнопки на BS_OWNERDRAW.
BS_PUSHBUTTON Створює кнопка, що посади WM_COMMAND повідомлення до власника вікна, коли користувач вибирає кнопки.
BS_RADIOBUTTON Створює невелике коло з текстом. За промовчанням текст відображається праворуч від коло. Для відображення тексту ліворуч кола, об'єднати цей прапор з BS_LEFTTEXT стиль (або еквівалентної BS_RIGHTBUTTON стиль). За допомогою радіо-кнопки для групи пов'язаних, але взаємовиключних варіантів.
BS_USERBUTTON Застаріла, але умови для сумісності з 16-розрядної версії Windows. Win32-застосунків слід використовувати замість BS_OWNERDRAW.
BS_BITMAP Визначає, що кнопки відображає крапковий малюнок.
BS_BOTTOM Розміщує текст внизу кнопку Прямокутник.
BS_CENTER Вирівнювання тексту по горизонталі кнопку Прямокутник.
BS_ICON Визначає, що кнопка відображається значок.
BS_FLAT Визначає, що кнопка буде двовимірної; Він не використовує за замовчуванням затінення створювати тривимірні зображення.
BS_LEFT Ліворуч вирівнювання тексту в кнопку прямокутник. Однак, якщо кнопка прапорець або перемикач, що має BS_RIGHTBUTTON стилю, текст ліворуч виправдана на правій стороні прапорця або перемикача.
BS_MULTILINE Обтікання текстом кнопку до кількох ліній, якщо рядок тексту є вміщується на одній лінії у кнопку Прямокутник.
BS_NOTIFY Дозволяє кнопку Надіслати повідомлення про BN_DBLCLK, BN_KILLFOCUS і BN_SETFOCUS вікна, що його батько. Зауважте, що кнопки Надіслати повідомлення про BN_CLICKED, незалежно від того, чи має цей стиль.
BS_PUSHLIKE Робить кнопку (наприклад, прапорець, трьохетапний прапорець або перемикач) дивитися і діяти, як натиснути кнопку. Кнопка виглядає підняли, коли це не штовхнув або перевірили і затонулого, коли він штовхнув або перевірив.
BS_RIGHT Праворуч вирівнювання тексту в кнопку прямокутник. Однак, якщо кнопка прапорець або перемикач, що має BS_RIGHTBUTTON стилю, текст правою виправдана на правій стороні прапорця або перемикача.
BS_RIGHTBUTTON Позиції радіо кнопку коло або квадрат поруч із правого боку кнопку прямокутник. Так само, як BS_LEFTTEXT стилю.
BS_TEXT Указує, що текст відображається кнопка.
BS_TOP Розміщує текст у верхній частині кнопку Прямокутник.
BS_VCENTER Розташовує текст в середині (вертикально) кнопку Прямокутник.

Index