EM_SETLANGOPTIONS

[Bu ön belgeleme ve değiştirmek için bir konu değildir.]

Zengin düzenleme 2.0 ve sonraki sürümleri: Giriş Yöntemi Düzenleyicileri (IME) ve Uzak Doğu dil desteği bir zengin düzenleme denetimi seçeneklerini ayarlamak için bir EM_SETLANGOPTIONS iletisi gönderme.

Zengin düzenleme 1.0: Bu ileti desteklenmiyor.

EM_SETLANGOPTIONS wParam = 0;                 / / kullanılır;  sıfır lParam olmalıdır (lparam) fOptions = / / dil seçenekleri 

Parametreleri

fOptions
LParamdeğeri. Dil seçenekleri belirlediğiniz bit bayrağı kümesidir. Bu parametreyi aşağıdaki değerleri birleşimi olabilir.
Değer Anlamı
IMF_AUTOKEYBOARD Bu bayrak ayarlanırsa, kullanıcı explictly değişiklikleri farklı bir yazı tipi veya kullanıcı explictly ekleme değiştiğinde yeni bir konuma metin denetimi otomatik olarak klavye düzenini dönüşür.
IMF_AUTOFONT Bu bayrak ayarlanırsa, kullanıcı açıkça farklı klavye düzenine değiştiğinde denetimi otomatik olarak yazı tiplerini değiştirir.
IMF_IMECANCELCOMPLETE Bu bayrak, kullanıcı bunu iptal ederse denetimin IME oluşturma dizesini nasıl kullandığını belirler. Bu bayrak ayarlanırsa, denetimi oluşturma dizesini atar. Bu bayrağı ayarlanmamışsa, Denetim sonucu dize olarak kompozisyon dizesini kullanır.

Dönüş değerleri

Bu ileti bir değer döndürmüyor.

Açıklamalar

IMF_AUTOFONT bayrağı, varsayılan olarak ayarlanır. IMF_AUTOKEYBOARD ve IMF_IMECANCELCOMPLETE bayrakları varsayılan olarak açık.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: sürüm 4.0 veya daha yenisini gerektirir.
Windows:Windows 95 veya sonraki sürümleri gerektirir.
Windows ce:Desteklenmeyen.
Header:RichEdit.h ilan.

Ayrıca bkz:

Zengin düzenleme denetimleri genel bakış, zengin düzenleme iletiler, EM_GETLANGOPTIONS

Index