EM_SETHANDLE

Uygulama kolu çok satırlı düzenleme denetimi tarafından kullanılan bellek ayarlamak için bir em_sethandle iletisini gönderir.

Em_sethandle wParam (wparam) (hlocal) hloc; = / / idare bellek arabelleği lParam = 0;           / / kullanılır; sıfır olmalıdır 

 

Parametreleri

hloc
WParamdeğeri. Düzenleme denetimi, kendi bellek ayırma yerine görüntülenen metin depolamak için kullandığı bellek tanıtıcısı. Gerekirse, denetimi bu bellek reallocates.

Dönüş değerleri

Bu ileti bir değer döndürmüyor.

Açıklamalar

Bir uygulama yeni bir bellek tanıtıcısı ayarlar önce geçerli bellek arabelleği ele alınacak bir em_gethandle mesaj göndermesi gerektiğini ve bu belleği boşaltmak.

Düzenleme denetimine otomatik olarak her metin için ek alan ihtiyacı veya yeterli metni kaldırır, böylece ek alan artık gerekli olmayan verilen arabellek reallocates.

Bir em_sethandle mesaj gönderme (em_canundo sıfır döndürür) geri alma arabelleği ve iç değişiklik bayrağı (EM_GETMODIFY sıfır döndürür) temizler. Düzenleme denetimi penceresi çizilir.

Sadece o DS_LOCALEDIT stili bayrağı ayarlı iletişim kutusunu oluşturduysa, uygulama bu iletişim kutusundaki çok satırlı düzenleme denetimi gönderebilirsiniz.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: sürüm 3.1 veya üstü gerektirir.
Windows:Desteklenmeyen.
Windows ce:Sürüm 2.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.
Header:WINUSER.h ilan.

Ayrıca bkz:

Denetimleri düzenleyin, Denetim iletileri düzenleme, em_canundo, em_gethandle, EM_GETMODIFY

Index