WM_PSD_FULLPAGERECT

Wm_psd_fullpagerect mesaj PagePaintHook kanca işlemi koordinatlar sayfa yapısı iletişim kutusunda örnek sayfa dikdörtgenin bildirir. Örnek sayfanın içeriği hakkında çizmek için ne zaman iletişim kutusu bu iletiyi gönderir.

Wm_psd_fullpagerect hDC (wparam) (hdc) wParam; =         / / idare aygıtı bağlamında lprcPage = (lparam) (lprect) lParam; / / boyutları sayfa dikdörtgen 

 

Parametreleri

hDC
WParamdeğeri. Örnek sayfa için aygıt içeriği ele.
lprcPage
LParamdeğeri. İşaretçi bir örnek sayfasını piksel koordinatlarını içeren rect yapısı.

Dönüş değerleri

Kanca işlemi true döndürürse, iletişim kutusu yok daha wm_psd * iletileri gönderir ve örnek sayfa sistem örnek sayfasını yeniden çizmek gerekiyor açana kadar çizmek yok.

Kanca işlemi false döndürürse, iletişim kutusunu çizim sırası kalan iletileri gönderir.

Açıklamalar

Sayfayapısı iletişim kutusunda, kullanıcı seçimleri yazdırılan çıktının görünüşünü nasıl etkilediğini gösteren bir örnek sayfa görüntüsünü içerir. PageSetupDlg işlevini çağırdığınızda, örnek sayfasının görünümünü özelleştirmek için bir PagePaintHook kanca işlemi sağlayabilir. Her iletişim kutusunu örnek sayfanın içeriği hakkında çizmek için iletişim kutusunu wm_psd * ileti dizisi için kanca işlemi gönderir .

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: sürüm 3.51 veya sonrasını gerektirir.
Windows:Windows 95 veya sonraki sürümleri gerektirir.
Windows ce:Desteklenmeyen.
Header:Commdlg.h ilan.

Ayrıca bkz:

Ortak iletişim kutusuna kitaplığın genel bakış, ortak iletişim kutusu iletilerini, PagePaintHook, PageSetupDlg, rect, wm_psd_pagesetupdlg

Index