Upravte kontroly výber polí

Výber poľa je časť rozbaľovacie pole, ktoré zobrazuje aktuálne vybranej položke zoznamu. Jednoduché a kvapka-down zoznamom, výber poľa je ovládací prvok upraviť a môže slúži na zadávanie textu, ktorý nie je v zozname.

Žiadosť môžete načítať obsah poľa výberu a môžete určiť alebo nastaviť upraviť výber. Žiadosti môžete obmedziť množstvo textu používateľa môžete zadať v poli výber. Pri zmene obsahu poľa výberu systému odošle oznámenie správy postupu materskej okno alebo dialógové okno pole.

Na načítanie obsahu v poli výber žiadosť môžete odoslať správu WM_GETTEXT do poľa so zoznamom. Stanoviť obsah poľa výberu jednoduchých alebo kvapka-down zoznamom žiadosť môžete poslať správu WM_SETTEXT do poľa so zoznamom.

Upraviť výber je rozsah vybratý text, ak nejaké sú, v poli výber jednoduché alebo kvapka-down zoznamom. Aplikáciu môžete určiť počiatočný a koncový znak pozície aktuálny výber pomocou CB_GETEDITSEL správy. To môžete tiež vybrať znaky upraviť výber pomocou CB_SETEDITSEL správ.

Pôvodne sa predpokladalo, množstvo textu, aby užívateľ zadať do poľa výberu je obmedzená veľkosť výberu poľa. Však ak combobox CBS_AUTOHSCROLL štýl, text môže pokračovať mimo veľkosť výberu poľa. Jedna aplikácia môže použiť CB_LIMITTEXT správu na obmedzenie množstva textu používateľa môžete zadať do poľa výberu bez ohľadu na to toho, či kontrola má CBS_AUTOHSCROLL štýl.

Keď používateľ úpravy obsahu v poli výber, postupu materskej okno alebo dialógové okno pole prijíma oznámenia správy. CBN_EDITUPDATE sa odošlú ako prvé, uvádzajúce, že bol upravovaný text v poli výber. Po zmenený text sa zobrazí, odosiela systém CBN_EDITCHANGE. Keď výber poľa obsah zmeny v dôsledku položky zoznamu, pričom začiarknuté, tieto správy nie sú odoslané.

Index