Структура вікна процедури

Процедура вікно — функція, яка має чотири параметри і повертає значення 32-розрядних підписом. Параметри складаються з дескриптор вікна, ідентифікатор повідомлення UINT і два параметри повідомлення з WPARAM і LPARAM типи даних. Докладніше перегляньте статтю WindowProc.

Параметри повідомлення часто містять відомості в їх Низька порядку і вищого порядку слів. У Microsoft ® ® Win32 прикладний програмний інтерфейс (API) включає в себе кілька макроси, які програми можна використовувати для отримання інформації від параметри повідомлення. LOWORD макросу, наприклад, витягує Низька порядок слів (біт 0 до 15) з параметра повідомлення. Інші макроси включають HIWORD, LOBYTEі HIBYTE.

Тлумачення значення залежить від певного повідомлення. Зверніться до опису кожного повідомлення, щоб визначити відповідні повернення значення.

Тому що це можна назвати це вікно процедура рекурсивно, важливо, щоб звести до мінімуму кількість локальні змінні, що використовується. При обробці окремі повідомлення, програма повинна викликати функції за межами вікна процедура уникнути надмірного використання локальні змінні, можливо, причиною стек до переповнення під час глибоких рекурсія.

Index