Про вікна процедури

Кожне вікно є членом клас конкретного вікна. Клас вікна визначає за замовчуванням вікна процедури для окремого вікна використовує для процес її повідомлення. Всі вікна, що належать до одного класу використовувати таку саму процедуру вікна за замовчуванням. Наприклад, система визначає процедуру вікно для класу поле зі списком (COMBOBOX); всі поля зі списком потім використовуйте цю процедуру вікно.

Застосування зазвичай регістрів, принаймні один новий клас вікна і її процедури відповідного вікна. Після реєстрації клас, застосування можна створити багато windows цього класу, всі з яких використовують таку саму процедуру вікно. Тому що це означає, що кілька джерел одночасно може викликати ж фрагмент коду, ви повинні бути обережні, коли зміни спільних ресурсів з вікна процедури. Докладніше перегляньте статтю Класи вікон.

Вікно процедури для діалогових вікон (називається діалоговому вікні процедур) мають схожа Будова і функціонувати як звичайні вікна процедур. Всі пункти на увазі вікно процедури, описані в цьому розділі також застосовуються до діалоговому вікні процедур. Докладніше перегляньте Діалогових вікон.

Index