WM_INPUTLANGCHANGEREQUEST

WM_INPUTLANGCHANGEREQUEST повідомлення Опубліковано у вікно з акцентом, коли користувач вибирає нової мови вводу, або з гарячу клавішу, (вказується у програмі панелі керування клавіатурою) або з індикатор на панелі завдань. Застосунок може прийняти зміни шляхом передачі повідомлення до функції DefWindowProc або відхилення зміни (і запобігти місце) на повернення негайно.

WM_INPUTLANGCHANGEREQUEST
fSysCharSet = hkl wParam (BOOL) = lParam (HKL) 

 

Параметри

wParam
Найнижчі трохи цей параметр має значення, якщо маркер, щоб розкладки клавіатури можуть бути використані з набору символів система. Інші біти, захищено.
hkl
Ручка в нову розкладку клавіатури.

Повернення значень

Це повідомлення Опубліковано, не надіслано, на додаток, так що ігнорувати повернуте значення. Щоб прийняти зміни, застосунок має передати повідомлення DefWindowProc. Для відхилення зміни, програма повинна повернути нуль не ставлячи DefWindowProc.

Дія за промовчанням

Коли DefWindowProc функція отримує WM_INPUTLANGCHANGEREQUEST повідомлення, він активує вибраної мови вводу та повідомляє застосунку зміни шляхом надсилання WM_INPUTLANGCHANGE повідомлення.

Зауваження

Індикатор мови тільки є присутнім на панелі завдань, якщо установлено декілька розкладок клавіатури, і якщо ви увімкнули індикатор, який використовує застосування панелі керування клавіатурою.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Не підтримується.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд Windows, вікно повідомлення, DefWindowProc, WM_INPUTLANGCHANGE

Index