Активне вікно

Активне вікно є вікно верхнього рівня, програми, з якою користувач працює. Дозволяє користувачам легко визначити активного вікна, система ставить його на вершині Z-послідовності та змінює колір його рядок заголовка та межа визначена система активного вікна кольори. Лише вікно верхнього рівня можуть бути активного вікна. Коли користувач працює з дочірнього вікна, система активує вікно верхнього рівня з батьків, пов'язаних з дочірнього вікна.

Лише одне вікно верхнього рівня в системі є активним за раз. Користувач активує верхнього рівня вікно, клацнувши його (або її дитина Windows), або за допомогою сполучення клавіш alt + tab або alt + esc. Застосунок активує вікно верхнього рівня шляхом виклику функції SetActiveWindow . Інші функції може призвести до системи, щоб активувати в інше вікно верхнього рівня, у тому числі SetWindowPos, DeferWindowPos, SetWindowPlacementі DestroyWindow. Хоча застосування може активувати різні вікно верхнього рівня в будь-який час, щоб уникнути оману користувача, він повинен робити це тільки у відповідь на дії користувача. Застосунок використовує функцію GetActiveWindow отримати дескриптор активного вікна.

При активації змінюється від верхнього рівня вікон однієї програми до вікна верхнього рівня, іншого, система надсилання WM_ACTIVATEAPP повідомлення обох додатків, повідомивши їх про зміни. Коли активацію змін в інше вікно верхнього рівня в одному додатку, система надішле як windows WM_ACTIVATE повідомлення.

Index