Елементи керування, діалогових вікон і поля повідомлення

Застосунок використовує кілька типів windows до його головного вікна, у тому числі контролю, діалогових вікон і повідомлень.

Елемент керування це вікно, що застосунок використовує для отримання конкретної частини інформації від користувача, наприклад, ім'я файлу, щоб відкрити або бажаного розміру виділення тексту. Програми також використовувати елементи керування отримати інформацію, потрібну для керування особливістю програми. Наприклад, програми обробки тексту зазвичай надає елемент керування, щоб користувач перетворити парметри і вимикати. Докладніше перегляньте елементи керування.

Керування завжди використовуються в поєднанні з іншим вікном — зазвичай, у діалоговому вікні. У діалоговому вікні є вікно, яке містить один або більше елементів керування. Застосунок використовує діалогове вікно, щоб запит користувача для введення даних, необхідні для завершення команди. Наприклад, застосунок, що містить команду, щоб відкрити файл, буде відображено діалогове вікно, що містить елементи керування, в якому користувач визначає шлях та ім'я файлу.

Вікно повідомлення є вікно, яке відображає примітки, застереження та попередження користувачеві. Наприклад, вікно повідомлення може повідомити користувача про проблеми застосування сталася під час виконання завдання.

Діалогові вікна та поля повідомлення не використовуються однаковий набір компонентів вікна як головного вікна. Більшість з них рядка заголовка, меню вікна, кордону (non калібрування) та клієнтської області, але вони зазвичай не є рядок меню, мінімізації та максимізації кнопки або смуги прокручування. Докладніше перегляньте Діалогових вікон.

Index