WM_SETTINGCHANGE

Система надсилає повідомлення WM_SETTINGCHANGE для всіх верхнього рівня windows під час у SystemParametersInfo функція змінює системної. Система надсилає це повідомлення, якщо абонент SystemParametersInfo визначає прапор SPIF_SENDCHANGE.

Заявку можна надіслати WM_SETTINGCHANGE всіх вікон верхнього рівня, коли він вносить зміни до параметрів системи. Наприклад, ви можете надіслати це повідомлення після виклику на WriteProfileString, WriteProfileSection, або SetLocaleInfo функції, або після внесення змін до параметрів системного реєстру.

WM_SETTINGCHANGE повідомлення так само, як старі повідомлення WM_WININICHANGE.

WM_SETTINGCHANGE wParam = wFlag;             / / системної параметр Позначити lParam = pszSection (LPARAM) (LPCTSTR); / / ім'я змінено розділ або розділ реєстру 

Параметри

wFlag
Значення wParam. Коли система надсилає повідомлення в результаті на SystemParametersInfo виклик, цей параметр є прапор, який вказує система параметр, який був змінений. Переглянути список значень, функція SystemParametersInfo.

Коли програма надсилає повідомлення, цей параметр має бути NULL.

pszMetrics
Значення lParam. Вказівник на рядок, що вказує області, яка містить параметр системи, які було змінено. Наприклад, рядок може мати ім'я реєстру або ім'я розділу в ПЕРЕМОГУ.INI-файлу.

Цей параметр не є особливо корисними для визначення системою параметра змінюється. Наприклад, коли рядок Назва реєстру, зазвичай позначає тільки листя вузол в реєстрі, а не весь контур. Крім того, деякі додатки надіслати це повідомлення з lParam присвоєно значення NULL. Загалом, коли ви отримуєте це повідомлення, ви повинні перевірити і перезавантажити систему змінює параметри, що використовуються на вашому додатку.

Повернення значень

Якщо ви обробити це повідомлення, повертає нуль.

Зауваження

Відправити WM_SETTINGCHANGE повідомлення для всіх верхнього рівня windows, слід використовувати функцію SendMessageTimeout з hwnd параметр для HWND_BROADCAST.

Дзвінки на функції для зміни ПЕРЕМОГУ.INI-файлу може призначити до реєстру. Це відображення виникає коли ПЕРЕМОГУ.Ini-файлів і у розділі Змінення вказаний у реєстрі під такі клавіші:

HKEY_LOCAL_MACHINE\програмне забезпечення\Майкрософт\
Windows NT\CurrentVersion\IniFileMapping

Зміна розташування зберігання має ніякого ефекту на поведінку цього повідомлення.

QuickInfo

nbsp; Windows &NT: вимагає 4.0 або пізнішої версії.
Windows:Вимагає Windows 95 або пізнішої версії.
Windows CE:Потрібна Версія 1.0 або пізнішу версію.
Заголовка:Оголошена в winuser.h.

Дивіться також

Огляд Windows, вікно повідомлення, SendMessageTimeout, SetLocaleInfo, SystemParametersInfo, WM_WININICHANGE, WriteProfileSection, WriteProfileString

Index